Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster hunter tri


MrKominek

Recommended Posts

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
eh... jsme ve wii sekci... byla zde myslena hra Monster Hunter 3 Tri a ne Monster Hunter Freedom 3 ;)

abych nebyl uplne OT- na MH se tesim jak male decko, hlavne coop mp me laka :)

Uz jsem na netu zahlidnul nejakou NTSC (Jailed version) teto hry....takze co nevidet se ukaze i PAL verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, Monster Huntera mám staženýho, ale nefachá. Do hry se dostanu, ale když spustim single, tak zčerná obrazovka a je slyšet jenom bzučení a tím to končí. Na netu jsem hledal nějaký info, co by to mohlo způsobovat, ale převážná část příspěvků jsou rok stará a problémy se tam týkají japonské verze. Kdyby někdo znal řešení na můj problém, budu rád za radu.

System menu 4.2E

Neo Gamma R7

Configurable USB Loader

IOS 249_rev 14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, Monster Huntera mám staženýho, ale nefachá. Do hry se dostanu, ale když spustim single, tak zčerná obrazovka a je slyšet jenom bzučení a tím to končí. Na netu jsem hledal nějaký info, co by to mohlo způsobovat, ale převážná část příspěvků jsou rok stará a problémy se tam týkají japonské verze. Kdyby někdo znal řešení na můj problém, budu rád za radu.

System menu 4.2E

Neo Gamma R7

Configurable USB Loader

IOS 249_rev 14

Zdarec,

jestli jsi to stahovala z meho prispevku, tak ja mohu akorat potvrdit funkcnost na vypalenem mediu v mechanice. Nepouzivam HDD, takze cokoliv, co zde postnu, otestuju,ale pouze v mechanice !

Takze za sebe muzu rici, ze hra z meho prispevku (alespon z megauplodu) 100% funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, Monster Huntera mám staženýho, ale nefachá. Do hry se dostanu, ale když spustim single, tak zčerná obrazovka a je slyšet jenom bzučení a tím to končí. Na netu jsem hledal nějaký info, co by to mohlo způsobovat, ale převážná část příspěvků jsou rok stará a problémy se tam týkají japonské verze. Kdyby někdo znal řešení na můj problém, budu rád za radu.

System menu 4.2E

Neo Gamma R7

Configurable USB Loader

IOS 249_rev 14

Tu cernou obrazovku jsem mel taky. Pouzivam GX Loader a ten ma moznost zmenit IOS. Pokud nastavim u hry IOS 222 tak to fugnuje bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu cernou obrazovku jsem mel taky. Pouzivam GX Loader a ten ma moznost zmenit IOS. Pokud nastavim u hry IOS 222 tak to fugnuje bez problemu.

Tak paráda, opravdu to bylo tím IOS 222. Já tohle na netu už četl a i jsem to zkoušel, ale problém byl v tom ze jsem měl IOS 222 nainstalovanej přes DOP-Mii a to byla ta chyba. Díky tvý radě jsem se v tom začal hrabat trochu do hloubky a strejda google poradil jak na tento IOS vyzrát. Stáhl jsem cIOS 222 installer, řídil se návodem a bylo (http://gwht.wikidot.com/hermes-ios222-223). Takže díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky mám problém. V pohodě se pustí a když Dám begin play černá obrazovka a hukot. přenastavení v USB loaderovi na IOS 222 nepomohlo. Prosím Susi_San mohl by jsi sem napsat přesný postup jak to zprovoznit, z té stránky nejsem moc chytrej. Díky moc

Pokusím se to napsat nějak srozumitelně. Na těch stránkách co mám v příspěvku nahoře si stáhni to co je pod zvýrazněným textem "What to download"(klikni na "here"). Měl by se ti stáhnout RAR "uloader_v3.0C". Ten rozbal a jediný co budeš potřebovat je "cios_installer", který najdeš ve složce "apps". Zkopči si to na svoji SD kartu do složky "apps". SD kartu vlož do WII a spusť Homebrew. V Homebrew spusť program "cIOS 222 Installer v4". Ukáže se ti obrazovka s varováním, že program používáš na vlastí nebezpečí a pak by ti měla vyskočit obrazovka s pokyny jak se v programu pohybovat. V základu by měl být nastavený IOS 249, pokud ne, tak si ho navol pomocí šipek levo/pravo a potvrď "A". Teď jako první vyber "IOS 222", potvrď "A", dále vyber prostřední řádek, čili "Use IOS 38 merged with IOS 37". Program začne stahovat potřebné soubory a rovnou je nainstaluje. Pak se program sám restartuje. Za druhé znovu zapneš program "cIOS 222 Installer v4", zase vybereš IOS 249, ale teď na rozdíl od předchozího kroku nevybereš "IOS 222", ale "IOS 223", potvrdíš "A", pak vyber poslední řádek "Use IOS 38 merged with IOS 60". Program bude opět stahovat a instalovat. Až skončí, program se zase restartuje sám a ty máš rázem vyhráno. Až budeš spouštět Monster Huntera 3, tak v "USB loaderu" vybereš "IOS 222 nload" přes který se hra spouští, "USB loader" by ti měl vypsat hlášku, něco vy stylu, že se "IOS 222 nload" načítá a pak už se klasicky hra spustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu