Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster hunter tri


MrKominek

Recommended Posts

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
Pokusím se to napsat nějak srozumitelně. Na těch stránkách co mám v příspěvku nahoře si stáhni to co je pod zvýrazněným textem "What to download"(klikni na "here"). Měl by se ti stáhnout RAR "uloader_v3.0C". Ten rozbal a jediný co budeš potřebovat je "cios_installer", který najdeš ve složce "apps". Zkopči si to na svoji SD kartu do složky "apps". SD kartu vlož do WII a spusť Homebrew. V Homebrew spusť program "cIOS 222 Installer v4". Ukáže se ti obrazovka s varováním, že program používáš na vlastí nebezpečí a pak by ti měla vyskočit obrazovka s pokyny jak se v programu pohybovat. V základu by měl být nastavený IOS 249, pokud ne, tak si ho navol pomocí šipek levo/pravo a potvrď "A". Teď jako první vyber "IOS 222", potvrď "A", dále vyber prostřední řádek, čili "Use IOS 38 merged with IOS 37". Program začne stahovat potřebné soubory a rovnou je nainstaluje. Pak se program sám restartuje. Za druhé znovu zapneš program "cIOS 222 Installer v4", zase vybereš IOS 249, ale teď na rozdíl od předchozího kroku nevybereš "IOS 222", ale "IOS 223", potvrdíš "A", pak vyber poslední řádek "Use IOS 38 merged with IOS 60". Program bude opět stahovat a instalovat. Až skončí, program se zase restartuje sám a ty máš rázem vyhráno. Až budeš spouštět Monster Huntera 3, tak v "USB loaderu" vybereš "IOS 222 nload" přes který se hra spouští, "USB loader" by ti měl vypsat hlášku, něco vy stylu, že se "IOS 222 nload" načítá a pak už se klasicky hra spustí.

Tak jsem to udělal přesně podle tohoto postupu a stále mi to nejde.

V nastavení mám IOS 222. Žádný IOS 222 nload. Může mi stím někdo helfnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahojte, možná má někdo podobný problém a poradíte mi.

Stáhnul jsem si MHT dám to na flashku že to sputitm přez USB vše v pořádku najede do menu kde se zobrazuji 3 kolonky (přesně teď nevím jaké) a když dám začít hru tak mi sčerná obrazovka a televize začne nepřijemně pískat. Nevíte co stím? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsme se zeptat, koupil jsem si GS a koukám na youtube a borec tež an začátku taky má GS a normálně snim kolem sebe toči že sejme více potvor kolem sebe ten můj tp neumí to se musím někde naučit nebo nemám páru jak se ten meč ovladá? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta stranka je hodně nápomocná to jo ale stejně jsme tam nenašel dodpodrobna ty útoky když jo tak byli v podobě ovladaní PS. Našel jsem tady foru přimo topic kde to je ukazane a jsou tam přímo utoky s GS ukazaane ale jak je zkousším tak nefumgujou...

Edit: http://wiimedia.ign.com/wii/image/article/918/918746/tgs-2008-monster-hunter-3-hands-on-20081010102828996.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by jste mi říct někod jak získam něaký set nebo tak? Připojím se na net a tam vidím vždyky ty boorce v setech s něakýma uplně jinýma zbraněma chtěl bych taky :D

A ještě jeden dotaz: Jaká je nejlepší zbraň (druh ) a u ktere hje nejlepší zůstat nebo je lepší je střídat? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu