Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vir pls


KOSScz

Recommended Posts

clovece, nenic nici majetek, tim, ze mu neco udelas s pc, tim jen uskodis jeho rodicum, podle prispevku usuzuju tvuj vek okolo 13: let, poznamek jeste bude... pomsti se mu ucinejsim zpusobem, mi jsme to delali tak. ze onen neoblibeny clovek mel v kazdy bote ctvrt litru moce, neptejte se me, kdo moc vyprodukoval, ani kdo ji tam lil:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Hele proč se mu do kompu nedostat RADMINem?já ho mám a to je že můžeš třeba z cizího notesu dostat se do svýho počítače a tm něco upravovat...kdyby ses mu naboural do kompu tak mu smažeš všechno z program files ohledně souborů microsoft...

a nebo si vem 2 rozemletý banány a dej mu je do bot a přezuvky mu schovejte...:),pk bude muset jít volat mamince aby pro něj přijela že má v botkách banány na večeři :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, to jsme delali, na ZŠ, jinak porad lepsi nekomu nachcat do boty, nez mu znicit pc... bota se vypere, pc se sice vyprat muze ale, moc ti to od defectu nepomuze:)

Nachcani do boty ale nema zadnou uroven.. Myslim, ze kdyby jsi v bohnicich rekl, ze lidem chcijes do bot, tak te velmi radi vezmou do party ;)

Viry nenici PC.. to je picovina.. zadnej vir, co by odpalil CPU nebo tak neco neexistuje. Maximalne mu muze smazat data - a to je rozhodne inteligentnejsi, nez nekomu chcat do boty, jako nejaky postizeny retard.

Navic - botu muzes vyprat? Ty boty hazis jentak do pracky? Tak to jsem jeste nezral.. Proste jste retardly prasata - vubec bych se nedivil, kdybyste matlali treba hovno po zdi.. To by se k vam hodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nachcani do boty ale nema zadnou uroven.. Myslim, ze kdyby jsi v bohnicich rekl, ze lidem chcijes do bot, tak te velmi radi vezmou do party ;)

Viry nenici PC.. to je picovina.. zadnej vir, co by odpalil CPU nebo tak neco neexistuje. Maximalne mu muze smazat data - a to je rozhodne inteligentnejsi, nez nekomu chcat do boty, jako nejaky postizeny retard.

Navic - botu muzes vyprat? Ty boty hazis jentak do pracky? Tak to jsem jeste nezral.. Proste jste retardly prasata - vubec bych se nedivil, kdybyste matlali treba hovno po zdi.. To by se k vam hodilo.

nenavazej se do me, radsi si vyres problem s registraci, jestli vietnamky( tenisky ) mejes v ruce misto abys je hodil do pracky tak ses taky zajimavej... jinak viry, ktery ti znicej pc jsou, slysem sem o jednom, kterej ti kasle na teplotu, nbecha pc na plnej vykon jet, nevypne ho pri enormni teplote, a pc se pak prehreje...

nevim jak je to s bohnicema, jak koukam uz jsi tam asi byl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

emosss, pozdravuj, tam na druhe strane...

Do pracky si hazdej, co chces - hodi-li tam normalni boty, tak se ti rozlepi. Je mi jedno, ze ty chodis normalne v gumakach. Problem s registraci neni muj. Jestli sis jeste nevsiml, ja tu nejsem admin, mne forum nepatri.

Slysel jsi hovadiny, jedna babka povidala. Teplotu CPU hlida BIOS a vir, ktery by byl universalni na vsechny BIOSy neexistuje a delat vir jen na specificky CPU a BIOS se nevyplati - takze nic takove neexistuje brepto.

Za ty bohnice si uzij ban ;) Radi jsme Te tu na foru videli, ale lidi, co chciji druhym do bot tu nemusime - mohl by jsi nam totiz pochcat servery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oo bože, tak mu to oplať nějak normálně ne?

Si počkej, až dojdou křídy, nebo něco zapomene (úča) v kabinetě, nabídni se a něco mu tam udělej, třeba mu uprav písemky co budou ležet na stole, nebo připiš známky do sasu či v jejím deníku.

Nebo mu třeba seber taháky před písemkou, dú z tašky atp..

Jinak vir na cpu, o tom sem opravdu neslyšel, možná tak maximálně vlítnout k němu domů a odcvaknout mu větrák na pročáku, grafice atp.. ale na to, pokud není úplná lamka, lehce příde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale nemusis hned davat vir skus vbscript to je skript kere si muze tvarit neskudne ale pritom skodi :)

zde script na otevrebi mechaniky (30x za sebou) : http://www.multiload.cz/stahnout/181798/jaj-vbs/

ale existuje jich mnohem mnohem víc skus google : http://www.google.cz/search?q=.vbs&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu