Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

defuckto69

Otázka

zdarec, de nejak zmenit prezdivka v psp jinak, nez v psp? :) treba v hex editoru, ale tam to nemuzu najit...

protoze kdyz to chci zmenit v psp, tak chci otevrit tu prezdivku a psp se mi vzdycky zasekne a me se nechce kvuli takovy malickosti delat down a pak up.. ;) tak pls poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zdarec, de nejak zmenit prezdivka v psp jinak, nez v psp? :) treba v hex editoru, ale tam to nemuzu najit...

protoze kdyz to chci zmenit v psp, tak chci otevrit tu prezdivku a psp se mi vzdycky zasekne a me se nechce kvuli takovy malickosti delat down a pak up.. ;) tak pls poradte

hej me slo zmenit prezdivku uplne normalne.... tak to mas nejaky fatal error :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hej me slo zmenit prezdivku uplne normalne.... tak to mas nejaky fatal error :D

me to slo taky, ale ted se to tam proste sekne :)

nick najdes ve flash1 - "system.dreg" a pak cez HEX editor ;)

diky moc

a toto vies len ododnes a to odo mna :)

jestli to dobre chapu, tak taky diky ;)

a kdyby to nahodou nekdo potreboval, je to na hexadecimalnim cisle 2574 abyste to nemuseli hledat jako ja :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
proc sis tam nedal vyhledavani? sice sem to uz dlouho nedelal ale myslim ze to tam je

ja sem to dal vyhledavat, ale nenaslo to nic, je to stejna haluz jako tady na foru.. :)

jinak moc nedoporucuju to upravovat, nak se mi po tom chtelo resetnout cely psp a byla tam ta modra obrazovka abys zmacknul O jako u downgradu... hodil sem tam zpatky 3.03OE-C a uz je to vse ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu