Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Modrý podklad na PS2 - problém ?


Recommended Posts

Ahoj všem, potřeboval bych poradit ohledně her na ps2.

Mám novou konzoli ps2, všechny hry fungují bezvadně, ale jakmile si koupím hru,která má modrý podklad ze spodu disku, tak bohužel nefunguje.

Nevíte prosím někdo, co stím ? Nemusí se na playstation něco nastavovat ?

Už si nevím rady, zkoušel jsem vše možné, ale bez výsledku.

Podotýkám, že mám jen originální hry , na ps2 nemám chip.

Děkuji všem za odpovědi a rady.

mates

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já mám přes 3000 her, mám bazar, kupuji je v anglii , všechno to jsou pal verze, tak je mi divné , že ty hry co mají modrý spodek dvd nejdou.

Pokud si pamatuji dobře, tak například u ps1 byly dema s černým podkladem na dvd.

Jinak jeden příklad - hra operation air assault - má modrý spodek dvd a prostě nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nebuď nenažranej když máš 3000 her :D. Ne teĎ vážně, nikdy jsem o tom neslyšel, každopádně už PS2 nepoužívám, možná ti někdo poradí, hodně zdaru. I když jsem v životě o modrým podkladu neslyšel takže asi nějaký fake...

EDIT: Ok existuje nevím jestli to pomůže jen jsem to narychlo prolítnul http://arstechnica.com/gaming/guides/2003/11/ps2-repair-guide.ars

Hodně zdaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje ti to jak? Pořád se snaží natočit disk, ale nepovede se to? Vyčistil jsi čočku? Zkoušel jsi disky na jiném PS? Kupuješ disky v anglii a anglicky neumíš ani prd?

čočku čistit nemusim, mám novej ps2, a i starší, ani na jednom to nejde.

Chyba bude jinde, prej to jsou jedny z prvních her, co byly na ps2, proto jsou zespodu modré.

Já nemám tu nejstarší konzoli, tak proto to asi na těch novějších už nejde.

Jinak nato abych kupoval hry v anglii nepotřebuju umět jazyk, mám na to lidi:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu