Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Online Poker


Bunny1468622758

Recommended Posts

čus lidi, nevíte o nějakým pokerovi, který se hraje přes infrastructure a je pořád s kym hrát? Je mi jedno, jestli to bude HB, nebo ISO, hlavně něco...:D Zkoušel jsem už hledat tady na fóru a našel jsem tohle http://console-forum.net/showthread.php?t=45374&highlight=online+poker ... Tak jsem si to stáhnul, ale po Infrastructure to nikdo nehraje... Jsou už nějaké nové díly? Protože tohle je přece jenom rok 2008... Předem dík za odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak vím že World Series Poker 2008 má online mulťák pro 0-9 hráčú... ješte sem ho neskoušel, ale tak kdyby nekdo mnel záujem, stačí říct, bo vím, že i na našem webu jich pár hovořilo o tom že by si zahráli online ale nemají ským. A když nejste alespoň 3 - 4 tak se to neoplatí no řešením bude ten nový web který sa bude věnovat celý jen Infrastructure multiplayer hráčom. A tam se to bude dohadovat líp. Zatím se chystá, no zanedlouho bude spusten a doteď sem potkal spustu Online hráčú, jen to vážne chce je nejak spojit do CZ/SVK komunity, tak věřím že ten web tomu pomúže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu