Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little Big Planet 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 148
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chci aby byla kamera přeně za autem a nehýbala se...ona se přesto hýbá okolo auta. Co s tím?

Jinak, mám ještě jeden problám, chci udělat objekt, viděl jsem ho v traileru. Je to taková pěna, která se přichytává na sebe....skoušel sem kombinaci colision+gravity tweaker...ale furt to nefunguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Max96:

Tak pokud jde o otáčení, tak to by měl být parametr "Local Space". Ten určuje jestli je nastavení obejtku vzhledem k hernímu světu. A nebo vzhledem k předmětu na kterým je natavenej.

Takže když to bude mít kamera zaškrtnutý, bude se pohled otáčet spolu s kamerou. Když odšrtnutý, tak se otáčet nebude.

To stejný platí i pro movery, který hýbou s předmětama. Local space zaškrtnutý znamená, že doprava/doleva se otáčí spolu s předmětem (to potřebuješ pro auto, protože jízda směrem dopředu musí být závislá na směru kam je auto otočený).

Tka pěnu nevím. něoc tkaovýho přímo odemčenýho nemám. Není to jen ten materiál Pink Floaty? A podle mě by to mělo jít pomocí gravity tweakeru (aby se to jakože vznášelo) a material tweakeru (nastavit Sticky = aby se to lepilo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soráč, ale teď dělám různýpokusný zařízení, zatím mám dva stroje času, jednu závodní hru, jedno multifunkční vozidlo, ale s material tweakere sem eště nepracoval....je tam toho prostě dost....

A eptám se, když dám destroyer do čipu, který je v jiném čipu, a ten je na objektu a dam mu povel aby se znicili, tak znici objekt nebo ten mikrocip?

TO rockyzz: Je tam MNOHEM více možností! Hrál sem u kámoše LBP1 a opravdu je to dost velký rozdíl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Max96:

Zničí to ten objekt. (a to i v případě že má pomocí material tweakeru nastavenou nezničitelnost - ta akorát zabrání aby se zničil fyzikou)

rockyzz:

Má to "pár" novejch možností v editoru. Který lidem umožňujou dělat mnohem promakanější levely různorodějších typů.

Hlavní novinky jsou tvorba logických obvodů (defakto si můžeš chování naprogramovat), controlinator kterej umožńuje použít gamepad úplně k čemukoliv si zamaneš, sackboti a možnost posunovat/rotovat s předmětama jak chceš (ne jen pomocí fyziky = pístů lan apod)

Takže tu třeba není problém vytvořit onu závodní hru, kde gamepad přímo ovládá jízdu autem atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad bych to zakřiknul, ale už mám objednáno, tak doufám, že se brzy stanu hrdým majitelem LBP2. :) Kdyžtak si mě přidejte do přátel, občas můžem něco podniknout.

BTW, už jste se tu třeba domlouvali na skupinku na nakupování věcí z PSN? Např. oblečky a další DLC co přijdou? Klidně bych něco založil já bych toho chtěl co nejvíc, pokud se dá dohromady slušná skupina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

No vzhledem k tomu, že se vlastně musíš umístit mezi horními 25% hráčů, tak to asi nebude žádná sranda. Já ty trofeje taky získal v průběhu hraní skoro automaticky, ale tehdy to bylo těsně po vydání hry. Dnes už je to asi plné nadpozemských score od hardcore hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu