Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém update nové psp


jceloh

Otázka

caute prosím potreboval bych pomoc. Koupil jsem si nové psp 3004 s hrou resistance retribution a jak jsem to spustil tak mám verzi sowtvaru 5.02 a chce to update na 5.03 ale nevím jak to mám udělat nejde mi nějak připojit internet a stejne nevím co dal. a nevím jak přes usb to připojit jak to připojím tak mi psp píše usb mode, ale dole píše, že tam není žádná memory karta a dal jsi nevím rady dík moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Chce to po tobě update na 5.03, jinak ti ta hra nepůjde spustit. Update s spouští z UMD, takže jen potvrdíš a necháš updatovat. Během updatu nesmíš vytahovat baterku ani vypínat PSP nebo třeba vytahovat pam. kartu.

Co se týče toho USB mode, tak nejdřív musíš dát kartu do PSP, aby šlo PSP připojit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Každá UMD hra má update FW, takže ho má i Resistance. Stačí dát UMD do PSP, najet na položku Game a pod tím bude Update software nebo něco podobnýho. tím PSP updatuješ na ten 5.03, který hra vyžaduje a nepotřebuješ na PSP internet. Jinak pokud chceš hrát stažené hry, tak udělej update max. na ten 5.03, s vyšší verzí by ti to už nešlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu