Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

windows xp do psp !


stevens129

Otázka

Čus já mám v psp takové ty flash aplikace

zatím mám windows xp,windows vista,windows 7 a iphone

tak jen kdyby ste ješě nějaké znali nemusí napodobovat iphone nebo windows stačí nakou flash aplikaci-odkaz díky a k tomu pls vždy napište jméno nebo popis za nějaké dobré aplikace dám i thx

a ještě musí být na firmware 6.20

jo a sháním to do psp :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Čus já mám v psp takové ty flash aplikace

zatím mám windows xp,windows vista,windows 7 a iphone

tak jen kdyby ste ješě nějaké znali nemusí napodobovat iphone nebo windows stačí nakou flash aplikaci-odkaz díky a k tomu pls vždy napište jméno nebo popis za nějaké dobré aplikace dám i thx

a ještě musí být na firmware 6.20

jo a sháním to do psp :D

jen pridavek> je jedno jakej mas FW... je to jen flash app poustena pres prohlizec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pane bože to je ta největší blbost jakou jsem kdy viděl. Může mi někdo vysvětlit k čemu to slouží ??? :D

jezisi kdys se ti to nelibi nekomntoj !

jinak je to jen pro zábavu ... a dá se využít Internet Expoler nebo Firefox jako prohlížeče :)a na psaní poznamek se dá použít poznamkový blog nebo taky Word.Někdo viužije i messenger který je na Win7.funkcí které se dají viužít je tam dost :)

jen pridavek> je jedno jakej mas FW... je to jen flash app poustena pres prohlizec...

Promin ale neni to jedno treba Win7 pozaduje fw višší než 3.00 a XP a Vista višší než 2.00 ;) ale dnes to může být skoro každému jedno protože skoro všichni mají fw višší ja 5.00 :) a nezalezi jestly je to ofw nebo cfw funguje bez problémů na obouch :) je to jen flash aplikace

mg a nebrickne mi to pSP mam 5.03 gen-c

ne nemusis se bát jak říkám je to flash aplikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

téma je hlavně o tomhle ale žádná odpověď !

aspoň někdo poraďte když si tam dám např w7 tak se mi to celé rozpohází a není to jako na ploše je to pod sebou a upe popletene neni to něčím třeba bo ja jsem nemazal ten cookies a tak pls poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
téma je hlavně o tomhle ale žádná odpověď !

aspoň někdo poraďte když si tam dám např w7 tak se mi to celé rozpohází a není to jako na ploše je to pod sebou a upe popletene neni to něčím třeba bo ja jsem nemazal ten cookies a tak pls poraďte

no to cookies sem taky nesmazal a de mi to bez problému.cookies by na to nemnělo mýt vliv a pokud ti to neak blbne koukni se do složky win7 jestly si ta neco nepozmněnil nebo nesmazal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
téma je hlavně o tomhle ale žádná odpověď !

aspoň někdo poraďte když si tam dám např w7 tak se mi to celé rozpohází a není to jako na ploše je to pod sebou a upe popletene neni to něčím třeba bo ja jsem nemazal ten cookies a tak pls poraďte

udelej screen...mas vsechno v prohlizeci povolene (javascript, flash, animace,...)? Jinak me se zase nekdy nezobrazuji obrazky, ale misto nich jen cerveny krizky, ale pomohlo vypnout psp a znovu zapnout, pak to zas fungovalo

2LuK4SO: ty byt dobra cestyn :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tu mám moje uploady ale programy moje nejsou !

iphone:http://uloz.to/4374036/iphone-psp.zip

windows 7:http://uloz.to/4374039/win7.zip

windows vista:http://uloz.to/4374038/pspwvistarc2.zip

windows xp:http://uloz.to/4374037/windows-xp.zip

lukaso tu máš iphone ale nechci screen ale sakra vysvětlit proč jse mi ten windows přeházel celý (obrázky)

nenutím vás ale existuje tlačítko thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
lukaso tu máš iphone ale nechci screen ale sakra vysvětlit proč jse mi ten windows přeházel celý (obrázky)

nenutím vás ale existuje tlačítko thx

dík za odkaz na iPhona :) a ty winy kery mas prehazeny XP , Vista ,7 ?

Zajímalo by mě jak vypadá vzhled Iphone na psp, udělejte někdo screen.

screen1.png

zde screeen :) psp otočíš o 90stupnů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čus já mám v psp takové ty flash aplikace

zatím mám windows xp,windows vista,windows 7 a iphone

tak jen kdyby ste ješě nějaké znali nemusí napodobovat iphone nebo windows stačí nakou flash aplikaci-odkaz díky a k tomu pls vždy napište jméno nebo popis za nějaké dobré aplikace dám i thx

já mám ještě Mac OS X5 Leopard

screen5.png

stáhnete zde :

zip.gifX5 1000 series.zip

zip.gifX5 2000 series.zip

zdroj : http://digiex.net/computing-section/guides-tutorials/mobile-devices/1721-get-mac-osx-leopard-psp.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
díky za mac

nz , ale na vijádření díky je tu tlačítko thanks ;)

ale ten ti je stejne k nicemu není kdyz mas 3004 ne?

sou verze jen na 1004,2004

nn winy iphone jsou kompatibilní se všemy psp od fw 2.00 s vijímkou win7 ten je od fw 3.00. mac je také kompatibilní se všemi pokud mas 3000 tak stáhni mac pro 2000 ;) pude ti to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu