Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Máte přitekyni/přítele?


defuckto69

Recommended Posts

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

obraz024bh8.jpg

moje devcica uz s ni parim 4 roky a je to dracica

4 roky? :lol: tak to ti musim blahoprat :D me nejdelsi vztah vydrzel tak 4 mesice ale 4 roky ne:) sem to nikdy nevydrzel a musel sem zacit chodit s jinou:)

btw:fotky bych sem radsi nedaval :D este ti ji nekdo prebere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 roky? :lol: tak to ti musim blahoprat :D me nejdelsi vztah vydrzel tak 4 mesice ale 4 roky ne:) sem to nikdy nevydrzel a musel sem zacit chodit s jinou:)

btw:fotky bych sem radsi nedaval :D este ti ji nekdo prebere

Sice to bude znit smesne ale ona by s nikym jinym nesla ona je tak verna az bych rekl ze blba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me nejdelsi vztah vydrzel mesic ... neresim to ;) jsem zatim bez baby spokojeny ... jestli to prijde tak to prijde jestli ne ... aspon budu mit vic casu na svoje veci a na vysku :D a kdyz uz tak si nekdy uletim ... taky se da

bobo sme na tom stejne taky mi baba nechybi, a nejdelsi vztah taky neco kolem mesice :lol: btw. mam psp a pc a to mi stačí 8) ... ješte bych Ewu Farnou, ale co je k nedohlednu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak vis jak ja jsem byl docela laskou sklaman ... a na ewu kasli ... myslim ze bys to nedal ... vsude by na tebe tlacili a proste myslim si ze by to nebylo prijemne ... ale jak chcs ... fakt mas to jeji icq ? :D
mam jeji ICQ vazne... ja bych s nejakou holkou chodil, jenže tady u nás je to samá namyšlená koza :roll: :cry: a vím že to nemá cenu. Asi zustanu sám s PC a PSP a časem i s PS3 možna :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam jeji ICQ vazne... ja bych s nejakou holkou chodil, jenže tady u nás je to samá namyšlená koza :roll: :cry: a vím že to nemá cenu. Asi zustanu sám s PC a PSP a časem i s PS3 možna :lol:

klucí váš rozhovor je celkm mazec.....

btw: přítelkyni mám sem s ní tedka náký 4 měsíce ! a celkme je to cajk....muj nejdelší vztah je rok !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přítelkyni nemám.Zatím!!!Mám manželku.Jsme spolu 13 let.V manželství 4 roky.Mám jednu dceru 4-letou a PC,Laptop,PSP a našel by se i pes.Tchýni už nemám.Škoda.Byla super.Zajímavé téma.Zajímavý průzkum.Asi bych mněl to PSP opravdu prodat....

P.S.Leda nechat pro syna pokud pánbůh dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu