Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hledám někoho kdo mi opraví Brick PSP slim


mesyas

Otázka

zdravím

dostal jsem od kamaráda asi bricknuté psp(po spadnutí se už nenačetla obrazovka),když ho zapnu svítí jen zelená tečka,přes nabíječku to samé.PSP měl normálně flash(pokud se nemýlím tak tam byl GEN-D3)

hledám někoho kdo mi to opraví,Praha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zdravím

dostal jsem od kamaráda asi bricknuté psp(po spadnutí se už nenačetla obrazovka),když ho zapnu svítí jen zelená tečka,přes nabíječku to samé.PSP měl normálně flash(pokud se nemýlím tak tam byl GEN-D3)

hledám někoho kdo mi to opraví,Praha

spis to vypada ze mas v cudu, nebo jen vypojeny LCD, rozdelej predni kryt psp a znova lcd zapoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
není tady někde návod jak rozeberu předni kryt??

P.S zkoušel jsem vypnout PSP ale pořád svítí ta zelená dioda,nechce se vypnout.Kdybych měl rozbitej,odpojenej display funfovali by zvuky(třeba tlačítek)

jaj, nedokazes rozebrat kryt?:D otoc psp, a vsechny srouby demontuj:) naky jsou schovany pod baterkou... kdyz se psp nechce vypnout, vyndej baterku, zandej zapni psp a zkus vypnout... zvuky by ale jet meli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zvuky nejedou...s krytem to mám za sebou co teď s obrazovkou?

sundel panel tlacitek( +-, obrz, home, select atd...) bacha je to lepeny na plechoby liste, tak sundej jen plechovou listu... je tam nacvaknuta, vypac ji necim jemny, treba jehla staci... a z levy strany, az to budes mit odklop lcd rozpoj kontakty a znova zapoj, pak jen zapni psp, a vyzkousej esli facha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu