Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBOX připojen k live, ale nejdou hry on-line


SindyDog - FaNitos

Recommended Posts

Ahoj, potřebuju porodit.Kamarád má xko, má x-live gold, testováno na připojení k live v xboxu a vše ok, dema jdou také stahovat. Ale má GTA EFLC, nikoho na live nenajde a Call of Duty 4 a také není nikdo, s kým by si zahrál.. Stáhli jsme nějaké multiplayer demo, nevím co, ale píše to, že se nemůže připojit k ea servers a to samé u test drive unlimited.... Akorát to napíše, připojte se později...

V čem může být zakopán kocour?? Díky za vaše názory!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém koupil jsem kartu, kód Xko sežralo bez námitek ale gold nenaběhl, prodejce od toho dává ruce pryč že si to mám reklamovat na microsoft UK, nemáte někdo s podobnou reklamací zkušenosti? Mimochodem tedy anglicky moc neumím tak bych byl vděčný za jakoukoli dobrou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupili jsme modern warfare 2 a také halo 3, ale připojit se nelze... Flash to nemá, hd je také ok a dema jdou z live stahovat....???

Myslíte, že by mohla být chyba v routeru či samotném xboxu?? Díky

Pokud máš možnost vyzkoušet to u nějakého kámoše, tak to zkus. Já bych ale tipoval, že pokud se připojíš na Live a stahuješ z něj dema, tak problém bude spíš v xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Mám problém koupil jsem kartu, kód Xko sežralo bez námitek ale gold nenaběhl, prodejce od toho dává ruce pryč že si to mám reklamovat na microsoft UK, nemáte někdo s podobnou reklamací zkušenosti? Mimochodem tedy anglicky moc neumím tak bych byl vděčný za jakoukoli dobrou radu.

Vzhledem k tomu ze u nas neni xbox live oficialne podporovan ti to nejspis nikdo nevyreklamuje , na live nemas co chodit , kdyz jsi z CR :)

Ahoj, potřebuju porodit.Kamarád má xko, má x-live gold, testováno na připojení k live v xboxu a vše ok, dema jdou také stahovat. Ale má GTA EFLC, nikoho na live nenajde a Call of Duty 4 a také není nikdo, s kým by si zahrál.. Stáhli jsme nějaké multiplayer demo, nevím co, ale píše to, že se nemůže připojit k ea servers a to samé u test drive unlimited.... Akorát to napíše, připojte se později...

V čem může být zakopán kocour?? Díky za vaše názory!

Videl bych to bud na problem v routeru a nebo u providera .

Je mozne ze ma zablokovane nektere porty , v takovem pripade je lepsi ho kontaktovat a popsat mu problem .

Dale pak muze byt problem v routeru , jak ho mas nastaveny , co to je za rouer , kolik zarizeni na to mas napojene atd. netusim , trochu to rozved .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu