Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

dost velky blby problem


valdoDK

Recommended Posts

no cafte jak som uz vravel raz ze mi nejdu hb a PSX tak som prekopcil celu flash cim mi vobec neslo XMB menu preto som v RECOVERY musel odinstalovat FW naspet na 1.50 odtial som isiel zasa na 3.40 OE-A a islo vsetko v poho. no tak som sa pustil do flash zasa ze si tam zmenim ikony atd. proste som si tam dal to ise jak som mal pred tym kde mi isli aj PSX aj HB. a ked som vypol RECOVERY tak mi nic nerobilo iba cierna obrazovka potom som vybral baterku vlozil zapol a zasa cierna obrazovka. proste vobec neviem co stym je lebo toto iste som mal pred tym a isli mi aj PSX ah HB a teraz mi nejde ani menu cele.

pls. strasne o pomoc

EDIT: a to som FW preinstaloval 2 krat lebo mi neslo nic ani pred tym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale RECOVERY mi ide ved si precitaj EDIT ze som to preinstaloval 2 krat lebo ani 1. krat to neslo taka size mi ide. cize recovery bez problemov ale dalej nic no proste ked preinstalujem a hodim zasa na 3.40 OE-A tak mi vsetko slape ale akonahle si cehcem smenit menu a vsetko mam hotove tak vypmen recovery a nic menu mi nechce ani zobrazit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale RECOVERY mi ide ved si precitaj EDIT ze som to preinstaloval 2 krat lebo ani 1. krat to neslo taka size mi ide. cize recovery bez problemov ale dalej nic no proste ked preinstalujem a hodim zasa na 3.40 OE-A tak mi vsetko slape ale akonahle si cehcem smenit menu a vsetko mam hotove tak vypmen recovery a nic menu mi nechce ani zobrazit

cize.... este opening_plugin ti este nacita ???? a potom pri nacitavani ikon ti zmrzne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ValdoDK--Ten problem co si mel ty se mi uz taky stal.Udelal sem to tak ze sem vymazal celou pamet flash0 a pak sem tam nahral svou zalohu a slape mi to.Ale ty si to asi uz zkousel sry :(

4ValdkoDK...ale ked flash0 zmazes hned tam hod nove 3,4 a neodpajaj sa od flash 0 lebo ho bricknes....

//EDIIIIT !!!!!!!!!// uz wem cim to moze byt...kolko volneho miesta mas prave teraz volne vo flash ??? hm hm ? ked malo tak PSP nespustis myslim ze tam musi byt wac jak 250 kb...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no. mas 3.40 OE-A a ked nakopcis nove menu tak uz ti to nejde.

su to vsetko veci ktore kopirujes do zlozky vsh/resource/ ? alebo aj fonty pripadne vsh.prx? daj odkaz na temu. podla mna je ta tema nekompatibilna a treba ju skonvertovat.

no pisal ze tam dava menu ktore mal aj predtym na 3,40...tak menu by malo byt kompatibilne.... myslim ze to bude bud miestom..alebo zlim prekopiovaim nejakej veci..... napr fontu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pisal ze tam dava menu ktore mal aj predtym na 3,40...tak menu by malo byt kompatibilne.... myslim ze to bude bud miestom..alebo zlim prekopiovaim nejakej veci..... napr fontu..

font je tiez spravney a miesto pochybujem mam volnych 2,34 mb :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu