Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Stačí Pandora na unbrick??


Exoduser

Otázka

Nebo musim mít i MMS? Myslel jsem že když chci jen unbrick tak stačí jen pandora a když chci zároveň nainstalovat CFW tak musim mít i MMS. Včera jsem si totiž udělal pandoru hardmodem ale nic se po zapnutí neděje (PSP se sice samo od sebe spustí, takže jsem jí udělal zprávně, ale stejně furt jen černá obrazovka). Pak jsem se někde dočetl že pandora musí bejt nabitá na max (nebo alespoň 70%) aby fungovala. Co je na tom pravdy!?Díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Unbrick i flash je jedna a ta samá věc, takže samozřejmě v obou případech je nutná karta. Nějak nevím, jak by si chtěl samotnou baterií opravit flash paměť PSP... A ano, pokud vložíš jen baterii, tak se jen rozsvítí černá obrazovka a nic se neděje, protože baterie pouze umožní PSP boot do servisního menu, které je však na kartě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sakra já už to nechápu:-( Zkoušim si udělat MMS už celej tejden asi třema různejma způsobama a pořád se nic neděje...desku mám určitě flashnutelnou...vyzkoušel jsem dvě různý karty, baterka je určitě pandora tak co to k...a je??:-((( Je možný že psp někdy prostě unbricknout nejde!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No koupil jsem ho z druhý ruky - bylo úplně maximálně funkční - no problemo. Pak jsem chtěl instalovat vyšší ofiko firmware kvůli jedný hře...po instalaci toho firmware se mělo psp restartovat, což se ale nestalo a obrazovka zůstala černá + zelená dioda. Po chvíly mi došla trpělivost a vyndal a zandal jsem baterku. PSP v pohodě naběhlo a všechno bylo normálně funkční (firmware byl nainstalován). Tak jsem chtěl ještě zajet do system setings a dát restore system defaults, načež obrazovka znovu zčernala a donekonečna svítí jenom zelená dioda. A tak je to až doteď. Ještě k tomu mi Zinglbee o pár příspěvků výš řekne že je vyloučený aby PSP s flashnutelnou deskou a za pomoci PB a MMS nešlo unbricknout...takže jsem z toho docela hotovej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobře díky....zkusim projet ještě zahraniční fóra, ale nevěřim že to k něčemu bude...ještě poslední otázka (a doufám že ze sebe teď neudělám totálního blbce:-DD) - je rozdíl v tvorbě MMS pro slim a fat, nebo prostě jak mám MMS tak funguje na všem? Pro její tvorbu jsem používal tu metodu s programem PSP Grader...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ten program neznám, ale předpokládám, že jde o něco novějšího a využívá DC od Dark_Alexe. Ještě si teda ověř, jestli to není MMS pro DG na 1.50 nebo pro 3.60 M33, který jsou určený jen pro jeden typ PSP, případně použij Pandora Deluxe, kde se právě DC využívá, ať máš jistotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No zkoušel jsem to dělat podle návodu tady na fóru, ale vždycky při spuštění Timemachine mi to nahlásilo game could not be started, tak jsem to po chvíly zkoušení vzdal a zkusil tohle - umožní to nainstalovat 5.0M33...a jo - DC tam byla osmička. No zkusim ještě tu Pandoru deluxe a jestli to nepůjde tak už na to kašlu...každopádně díky za help!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu