Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

5.03 GEN-C/5.03 Prometheus v7 pro Chickhen/MHUspeed - ISO/CSO hry!


Zinglbee

Recommended Posts

To je diky pluginu sedna, ktery je integrovany v nejnovejsim GENu pro 5.03 ... Je to z toho duvodu, ze kdyby jsi to neustale vypinal, tak by jsi musel porad dokola nahazovat chickhen, coz je demence, pokud pouzivas PSP kazdy den. Pokud PSP dele nepouzivas, neni snad problem vyndat baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
J vsak sem rikal ze me to nak netlaci jen sem se chtel zeptat...a jeste sem se chtel zeptat jaky je rozdil mezi GEN-C a Prometheusem ??

Samozřejmě bugy, to snad neni nutnost psát. Ale jestli čteš tak

Novinky:

- Opraveno Recovery menu

- Spuštění her vyžadující FW 6.20 bez nutnosti patche

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuju help pls. Nainstaloval sem mhu speed hned potom sem dal prometheus do game a ted kdyz ho chci nainstalovat napise to - PSP brite 3000 detected ... Instal... Copy file error (0x80020142) ! Install aborted press X to exit dekuju.

Uz my to faka dekuju odskouseno na naruto ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když budeš postupovat podle tohoto návodu, spustíš na svém PSP CFW, který dokáže spustit stažený hry. Po každym uplnym vypnutí a následnym novym načtení systému se ti ale načte OFW (ten je nespustí), takže musíš CFW zase nahodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry,ze sem pisu takovou debilni otazku,urcite byla uz zodpovezena,nebo napsana jinde,ale kdyz mam 3000 5.03 Gen-C,a psp vypnu tak se mi to cely zrusi a musim to nahodit znova?neexistuje nejakej plugin na to nebo neco podobnyho?dik za odpoved,a jeste jednou sorry urcite to tady uz bylo zodpovezeny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, neexistuje. Pokud PSP uplne vypnes/vyndas baterii nebo ho odpojis od napajeni, tak se vyresetuje RAM a nejde s tim nic udelat. A jelikoz je to jen HEN a nelze zasahovat flash0 pameti, kde je ulozen originalni firmware, tak tam nelze ani dohrat nejaky plugin, ktery by se o spusteni HENu postaral. Resp. jde tam dohrat, ale jiz nejde editovat soubor, ve kterem jsou ulozeny pluginy (prx soubory), ktere se maji spustit vzdy pri startu PSP - takze se nahravaji jen ty orig. od Sony a vlastni si tam dohodit nemuzes a premazat jiny od Sony take ne. (Jakmile na TA088v3+ neco upravis ve flash pameti, tak zpusobis brick)

Kdyby slo neco upravovat ve f0, tak by nebyl zadny HEN, ale byl by plnohodnotny CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute lidi, mám psp 3000 MHU/Prometheus v.7, ale nejdou mi spouštět hry vyžadující 6.20.... Na psp.novinky.org jsem se dočetl, že díky prometheovy spouští i UMD hry vyžadující 6.20, ale když jsem to zkusil tak to nešlo, ani z PSN storu mi nejdou třeba dema vyžadující 6.20 (ikdyž u DEMO her z PSN to asi nefunguje, není to iso že?? :D) stáhly jsem ještě nezkusil(nemám asi 4měsíce pomalí net) .... a potom mi ještě blbnou normální UMD hry, třeba Wipeout Pulse, když to hodím do mechaniky tak se začne načítat a poté se mi psp vypne.... Chtěl bych to kvůli kopírování na kartu díky UMDumperu, abych to nemusel stahovat.... Prostě se začne načítat a poté "rup" a musím znovu nahazovat MHU.... Touto vyčerpávající formou děkuji za jakoukoli pomoc, která by mi pomohla vyřešit vypínání psp díky UMD... :D Peace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu