Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Help-p


Lupajs

Otázka

Zdravím všechny ... Mám trochu vic problemu :) takze to bude delsi :D sem z toho uplne na dne ...

-Obednal jsem si HDD120 + trasnfer kit ... ze zacatku dobry vse jede jak ma ... prvni chyba se stala vtom ze ja vul omylem prepsal slozku v Content / 0000 ... takze se mi stama vse smazalo ( Savy z her nastesti zustaly ) ...

1) Dal sem soubor toho tematu ktery sem si do hdd dal ( Content/000.../ ssem )

a v xboxu nwm kde to mam najit kdyz dam switch theme tk tam to nemam kdyz se mrknu na hdd v xbox menu tam taky nic ... v cem je chyba ?

2) chtel sem si dat pisnicky do hdd z CD ... pisnicky sem normalne vypalil na DVD RW a dal to do xboxu pak jsem dam Music library bo neak tak :) ale tam bylo na vyber jen PLAY ALL nebo ADD to current list ...

ja myslel ze tam ma byt neco jako RIP CD bo tak abych to mohl prekopirovat do HDD ... v cem sem udelal chybu ? :D

3) kolik je asi prumerne priblizna cena udelani XBR ? a jestli ma neake nevihody ...

...Děkuji moc předem za všechny rady ... :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
2) chtel sem si dat pisnicky do hdd z CD ... pisnicky sem normalne vypalil na DVD RW a dal to do xboxu pak jsem dam Music library bo neak tak :) ale tam bylo na vyber jen PLAY ALL nebo ADD to current list ...

ja myslel ze tam ma byt neco jako RIP CD bo tak abych to mohl prekopirovat do HDD ... v cem sem udelal chybu ? :D

musíš tam dát hudební CD, ne DVD/CD s MP3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chlape, ještě jsi měl chvilku vydržet, zrovna jsem psal PMku :D

1.) Kopíruj je do Partition 3/Content/0000000000000000/FFFE07D1/00030000

2.) http://console-forum.net/showthread.php?t=89660

3.) cca. 500 - 1000 kč, dost záleží na flasherovi, protože to ještě něni tolik rozšířený. Pohledej na zahraničních serverech, návodů na XBR je dost. Přečíst http://console-forum.net/showthread.php?t=78742 máš tam napsaný hlavní vyhody/nevyhody ... asi největší je, že nemůžeš na xLive

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok Dík za vše :)

PS:. no ted sem se jukl a vsiml sem si ze tam tu Partition 3/Content/0000000000000000/FFFE07D1/00030000 ... nemam mam tam jen neakou FFFFE07DF/00040000/bookmarks.dat

Mozna je to tim jak sem si omilem vymazal cely obsah slozky .... 0000000000000000 ... mam si tam tu slozku /FFFE07D1/00030000 vytvorit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu