Jump to content
  • 0

problém s drátovýmm ovladačem


EvErsMann

Question

Ahoj pařani mám tady jistý problém který bych potřeboval vyřešit.

Mám ještě drátový ovladač k Xbox 360 a od soboty mi to začíná blbnout tak, že třeba trochu jen zatřesu s ovladačem tak mi to napíš "Please recconect controller" 2-3 vteřiny mi nefunguje ovladač a pak to zase jde, ale takhle je to každou chvíli........ zapojil sem všechny kabely pořádně, rozebral sem ovladač a koukl jsem se do něj jestli tam nejsou sřklíplý drátky ale bez pozitivního úspěchu. Ono se to chová, jako bych vypojil a zase zapojil ovladač...... můžete mi prosím někdo pomoc ??

nový ovladač se mi kupovat nechce protože na něj nemám momentálně peníze.

Ale podlě mě tam asi nebude technická chyba, začlo to zničeho nic.... ani jsem s ním nijak netřískl.

Pomoooc ! :cry:

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nevim jak moc si zručnej v tomhle oboru, ale pokud je to zlomený někde u ovladače, tak by to šlo třeba o kousek zkrátit(Neměl jsem v ruce drátovej ovladač, takže nevim kde se to má tendenci lámat a jestli vůbec). Pokud by to bylo uprostřed, tak to je asi pech, popř. vyměnit celej kabel. Sic, čím dál víc nad tim přemejšlim tak mi to k tomu nesedí, protože zlomenej drát by asi nevypadával na 2 vteřiny, ale nefungovalo by to až do doby kdy se s tim místem zase hnulo. Zkrátka tu závadu lokalizuj, jestli to bude v ovladači tak mě napadá jen nějakej studenej spoj. Ale třeba to je běžnější závada a má úplně jinou příčinu. Počkej, zejtra sem určitě napíše někdo s více zkušenostma okolo X a bude jasno ;-)

Mimochodem jakej maj tak ty drátky průměr? pochybuju že to je nespravitelný, ale chápu že každej nemá vybavení...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jj já se hned ráno do toho vrhnu....... protože sen zkoušel ohýbat kabely v tom ovladači a nic fungovalo, ale začně to s tím blbnout když hýbnu ovladačem....... jinak na elektroniku trochu zručný sem, najdu a pokusím se opravit, děkuji všem a doufám že mi zítra lidi porádí kteří s tím měli zkušenosti :=)

se mi zdá, že se tam v ovladači nějaký kabely přerušují........ tak dobrou noc a ještě všem jednou děkuju.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Napiš , jestli se ti to podaří spravit . Drátky se přelámou těsně před ovladačem , kde se ten kabel ohýbá . Je to jasně k poznání , když s tím hýbeš . Ze začátku mi to také vypadávalo málo , potom už se s tím nedalo hrát . Já jsem se s opravou nezabýval , protože jsem měl doma ještě dva bezdrátový , tak mi ten dráťák leží doma nespravený .

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tak jsem to lidi otevřel, zkontroloval........ kroutil jsem s tím kabelem jak to jen šlo, ale nic mi to neukázalo běžel normálně dál. Tak jsem ho dal zase dohromady a kroutím kabely a hledám příčinu a vše v pořádku...... ale !

Když s ním zatřesu do strany tak mi to zase ukáže, zvláštní je že mi to blbně jen někdy........ třeba tam klepu s ovladačem jak blázen a je to v pořádku, né vždy to blbne......... nad tímhle si prostě lámu hlavu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No jestli jsi si jistej, že kabelem to není, tak mě už napadá jedině nějakej studenej spoj uvnitř. Bohužel to se docela blbě hledá. Jedině můžeš zkontrolovat všechny pájený spoje uvnitř(popř jestli třeba není vyhrkanej nějakej konektůrek), ale jestli je to takováhle duchařina, tak hodně štěstí, prasklina může bejt fakt tenoučká. Jinak použitej bezdrát se dá koupit třeba na aukru do 400 i s poštovnym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy