Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Restore [chyba]


norbert

Otázka

Ahoj, mám menši problém. V iP mám bordel, tak chci udělat RESTORE. Začnu v iTunes - shift + restore najdu si FW 3.1.2 a dám ok. Chvilku se to načítá a pak to hodí chybu The device isn't eligible for the requested build. No a nic jinýho mi nezbývá než tu chybu potvrdit. Nevíte co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Máš úplne to isté ako ja , som mal .. :D

Akurát že ty si môžeš užívať JB a ja už ne ..

restore ti urobiť proste nepôjde .. pýtal som sa jedneho borca , aj .. :D

Takže , teraz ti restore nepôjde urobiť .. musíš urobiť restore jedine na 3.1.3 .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem chvilku googloval a zjistil jsem, že pokud mám zálohu SHSH. Tak mám udělat upgrade na 3.1.3 no a pak znovu na 3.1.2.

Tady jsem to vyčetl :

http://www.ipodtouchfans.com/forums/showthread.php?t=277386

http://www.ihackintosh.com/2010/02/downgrade-iphone-3gs-os-3-1-3-to-3-1-2-with-cydia-shsh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim nevim, ale nemyslim ze pokud mas zalohovany SHSH file tak ze bys musel upgradovat na 3.1.3. Tim si totiz prepises i baseband tusim, a to si myslim neni zase az tak nutne zlo. Kazdopadne ja bych to byt tebou nejdrive zkusil udelat proste 3.1.2 na 3.1.2. Zkus a dej vedet, samotneho me to zajima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu