Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Golden Axe pro NDS?


Wojtee

Recommended Posts

Není, já vím :) Když o tom tak přemýšlím, ještě prubnu emulaci SNESu, jak by to fungovalo.

Ale je něco podobného? Nějak mě napadlo, že podobná ptákovina by mě možná bavila. Víte o podobné hře pro NDS?

edit:

Tak já to ještě aktualizuju. Na SNES to překvapivě asi taky není. Ale funguje to přes Picodrive a ROMku pro Sega Genesis z Romulation. Nevypadá to špatně, ale nezvučí to. Ale potěší to.

dscf7612d.th.jpg

Ale kdybyste věděli o něčem podobném přímo pro NDS, tak by mě to pořád zajímalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, Golden Axe je pouze na MegaDrive (picodrive), dily 1 az 3. Na jinych konzolich to nebylo, pokud si dobre pamatuju. Sice o zadne mlaticce primo na DS nevim, ale pokud opravdu hledas ciste mlaticku, tak tech byly desitky i pro ten tvuj zminovany SNES. Treba veci jako Final Fight (dily 1-3), Streets of Rage (taky 1-3), Captain Commando...a spousta dalsich na ktere si v tuto chvili nevzpomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, takovejch mezer...

Jinak Golden Axe jsem (kromě v pravěku na PC) hrál nejspíš přes MAME, ale jistej už si nejsem ničím.

IMO nejvíc mlátička na SNESu byly TMNT Turtles in time (mimochodem ty běhaj v emulátoru na DS taky hezky). A teď jsem kouk na Romulation, korytnačky jsou nějaký aj na DS, tak to někdy prubnu.

Nicméně spíš mi šlo o ten fantasy setting, trpaslík s velikou sekerou je trpaslík s velikou sekerou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu