Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

psp nečte umd disky


Flashman.one

Recommended Posts

tě pic mam problem s psp koupil jsem od znamyho psp asi pul roku stary,je to 2004 ceramic white,nechal jsem si nahrat chickHEN a všechno v pohodě ale asi po měsíci jsem si tam dal umd a zjistil jsem že to nenačíta,umd se roztočí,zachroupe ale zase se dotočí a nic.....nevíte co by to mohlo byt,když jsem se ho zpětně ptal jestli mu šli umd říkal že v tom nikdy hry neměl že to byl nevhodne darek a spíš to používal jako flešku...obsahem 8gb karty to odpovídalo....ale kdysi tam dal umd a psalo mu to že to chce stahnout něco z netu...tak to prej vyndal a neřešil to.....muže někdo poradit co by to mohlo byt???díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, podivej se na zarucni plombu ve tvojem PSP (Pod Baterkou). Pokud je porusena tak, ten tvuj kamos asi neco delal s PSP, a spatne tu UMD romku zamontoval z5. Mel jsem ten samý problém, PSP jsem rozebral a povolil ty sroubecky co drzi UMD, a pak to fungovalo.. jsou zasazene v takovych gumovych uchytkach. Ale pokud se v rozebirani PSP nevyznas, tak do toho ani nevrtej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plomba není porušena to psp je jako novy,kdbych ja blb to věděl dřív ještě před tim flešnutím tak to pošlu na reklamaci mam k tomu i fakturu...nemuže to byt někde zakazany,nebo vyply nebo tak něco??v normalním nastavení je to zaply ale třeba někde v recovery menu nebo tak??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plomba není porušena to psp je jako novy,kdbych ja blb to věděl dřív ještě před tim flešnutím tak to pošlu na reklamaci mam k tomu i fakturu...nemuže to byt někde zakazany,nebo vyply nebo tak něco??v normalním nastavení je to zaply ale třeba někde v recovery menu nebo tak??

Najed do Recovery menu, najdi slozku Plugins...a tam pohledej soubor s nazvem noumd.prx a dej zrusit (Deaktivovat) teda pokud to tam mas... (noumd.prx)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty tam más cfw 5.03 GEN-C předpokladám , mimo to do recovery menu se dostanes přez VSH menu kde je na to poličko (v psp menu dás tlacitko SELECT) , ovšem pokud nezacne nacitat mechanika tak je asi fakt but spatny laser nebo se v psp uvolnil ten spoj mezi mechanikou a deskou ale když tomu nerozumís tak se do toho moc nedivej . Jinak s reklamačkou jsou problemy pač jak je tu už nekolikrat psany ti přehrajou soft na aktualní tusím FW 6.20 ++ nebo ti dají rovnou novy psp s novym FW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypada to že to nakonec bude laser v haji protože když vezmu moje 2.psp a opatrně posunu laser uplně do strany dal od středu a dam tam umd počkam chvilku,vyndam umd tak ten laser je zase zpatky u středu,na tomhle psp se ani nehne a je stale tam kam ho posunu...ach jo...tak aspon že jede ten flash.....:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak to neřešim,chtěl jsem ho pro mladou....tak jsem chtěl aby fachalo to co fachat ma no.....ted ho nejspíš prodam ale za kolik pujde to nemam tušení,třeba ma někdo rozbitej,přehodí laser,nebo ten vnitřek a pojede mu to,tohle je kupovany 09/09 někde v rokycanech je k tomu ještě faktura a komplet krabice atd takže si to muže i někdo třeba vyreklamovat...no uvidime :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
plomba není porušena to psp je jako novy,kdbych ja blb to věděl dřív ještě před tim flešnutím tak to pošlu na reklamaci mam k tomu i fakturu...nemuže to byt někde zakazany,nebo vyply nebo tak něco??v normalním nastavení je to zaply ale třeba někde v recovery menu nebo tak??

je hodne pluginu,ktery ti "vypnou UMD mechaniku"tak zkus v recovary najit nakej plugin ,kterej se ti nezda a vypni ho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu