Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP firmware 2.71 orig, prosím o radu


JohnyD

Recommended Posts

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

ahojky prosím potřebuji poradit mám firmware 2.71 orig a verzi t-082. četl jsem že s touhle verzí nejdou hrát iso hry, je to pravda? Může mi někdo prosím poradit jak přehrát firmware? Moc děkuji

Proc by ISO hry nemely jid--To vis ze jdou pres program devhook mrkni sem http://console-forum.cz/showthread.php?t=2131

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc by ISO hry nemely jid--To vis ze jdou pres program devhook mrkni sem http://console-forum.cz/showthread.php?t=2131

Aha mrknu na to, děkuji. Já jsem právě četl že se tam musí dát neoriginálni firmware a ten tam prý nejde s moji deskou že by z něho byl brick, můžu se zeptat co to znamená? To už by s tím psp nešlo nic dělat? Moc Vám děkuji a nezlobte se vím, že to musíte vysvětlovat pořád dokola, já jsem četl četl byl jsem z toho zmatený tak jsem napsal, ještě jednou moc děkuji za ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha mrknu na to, děkuji. Já jsem právě četl že se tam musí dát neoriginálni firmware a ten tam prý nejde s moji deskou že by z něho byl brick, můžu se zeptat co to znamená? To už by s tím psp nešlo nic dělat? Moc Vám děkuji a nezlobte se vím, že to musíte vysvětlovat pořád dokola, já jsem četl četl byl jsem z toho zmatený tak jsem napsal, ještě jednou moc děkuji za ochotu.

s tvoji deskou už to dávno de :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborně jdu na to mrknout, ještě pořád platí to že na základní desce bud je tam něco napáno v tom případě je to ta-082? Protože já to mám zakryté jde tam pouze přečíst že je tam něco napáno, PSP jsem koupil nové včera takže teoreticky by to měla být nejnovější verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborně jdu na to mrknout, ještě pořád platí to že na základní desce bud je tam něco napáno v tom případě je to ta-082? Protože já to mám zakryté jde tam pouze přečíst že je tam něco napáno, PSP jsem koupil nové včera takže teoreticky by to měla být nejnovější verze

tak to bude nejspíš TA-082

ještě se koukni do tutoriálů tam to určitě bude i jinej návod..může to totiž bejt i TA-086

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to bude nejspíš TA-082

ještě se koukni do tutoriálů tam to určitě bude i jinej návod..může to totiž bejt i TA-086

aha a to nezjistím jiným způsobem než se na to podívat? Kdyby to byla TA-086 tak by byl návod zase jiný nebo tato verze ještě nejde prolomit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi budu muset zkusit ten firmware, protože se mi hra nedaří zapnout většinou je obrazovka modrá a pak se resetne, jednou už jsem spouštěl i hru, začalo to načítat a pak se to resetlo

Nejlepsi bude kdyz nekomu napises na ICQ urcite ti poradi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu