Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Podle čeho MS vůbec banuje ?


kovaraf85

Otázka

Zajímalo by mě podle čeho dává MS bany když někdo má aktuální firmware a nehraje hry před vydáním + má očekovanej stealth v agbx360 a všechno je v zeleným OK a BAN stejně dostane tak podle čeho ?? I když zas někdo řiká že se tohle stát nemůže tak pár lidem už se to stalo i s nejnověhším LT 1.1 ... To by mě teda zajímalo jak to ten MRKVOSOFT dělá ?? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
1) Ano, zlodej jsi. Nekomu ty penize chybi. Komu? No treba autorum tech skladeb/videi? Zisk uchazi. Mas zdarma neco, za co se jinak plati -> ano, zlodej jsi. Ze to neni ilegalni je vec druha - ale uz jsem tu psal.. Defakto se jen opakuji, takze absolutne nechapu smysl tveho postu.

2) jeste jednou nejakej post ohledne warezu - ano/ne, co je/neni ilegalni, tak uz to bude za bodiky ;)

w0lf, to mas pravdu.. Kdyz hraji palenky a zabanuji je, tak by si nemeli stezovat, je to jejich chyba ;)

konecne si mi dal zapravdu :)... celou domu mi slo hlavne o to ze si jen porad nadavaj, ze ban, nebo ze se bojej banu atd atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1) Ano, zlodej jsi. Nekomu ty penize chybi. Komu? No treba autorum tech skladeb/videi? Zisk uchazi. Mas zdarma neco, za co se jinak plati -> ano, zlodej jsi. Ze to neni ilegalni je vec druha - ale uz jsem tu psal.. Defakto se jen opakuji, takze absolutne nechapu smysl tveho postu.

2) jeste jednou nejakej post ohledne warezu - ano/ne, co je/neni ilegalni, tak uz to bude za bodiky ;)

w0lf, to mas pravdu.. Kdyz hraji palenky a zabanuji je, tak by si nemeli stezovat, je to jejich chyba ;)

Kdepak nemáš pravdu vydavatelé sou vyplácení z autorských poplatků ktetrý sou uplně ze všeho na co nebo čim se dá zaznamenávat (cd, papír, tonner, flahka) a za další autoři skladeb z prodanejch cd maji uplný minimum vydělávaj hlavně na koncertech a jestly si mysliš že když pohrozíš bodama tak si z tebe sednu na prdel tak seš vedle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen co se tyce toho oznaceni "zlodej"...

Neni totiz moc vystizne.. Pokud bychom to brali tak, ze tim, ze si vec stahnu, prichazi ten, kdo tuto vec vytvoril o penize, museli bychom vychazet z toho, ze pokud by tuto vec clovek nemohl stahnout, tak by si ji koupil... Jenomze opak je pravdou. Vetsina lidi, ktera si stahuje veci na ne nema, tudiz by si je nikdy nekoupila, tzn ten, kdo produkt vytvoril by tak i tak neziskal zadne finance... Naopak, pokud se hra cloveku libi a stahne si ji.. je zde nejaka sance, ze si ji casem koupi... Co se tyce reklam co dava COIka do kin stylu, auto byste neukradli, mobil byste neukradli apod... no proste spatne prirovnani.. protoze pokud bychom se divali na vec tak, ze pokud clovek ukradne auto apod, tak proste od nekoho vec odcizi a tudiz dany clovek vec ztraci.. jenomze u warezu, clovek vec nekrade, ale "klonuje", neboli duplikuje.. takze oznaceni zlodej, zde opravdu neni na miste...

Doufam, ze jsem timto neporusil zadne pravidla apod, ale jen jsem chtel vyjadrit svuj nazor...

P.S. Nehledmo na to, ze si clovek na zalohu techto veci kupuje nejake ty nosice, na ktere to uklada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechápu proč říkáš zloděj chytřejší člověk si tu hru radši stáhne a vypálí než aby ji za milionkrát vyšší cenu kupoval v obchodě :dozey: .Ale je to individuální. Btw podle čeho MS Banuje no to těžko říct vědět to žádný Bany by nebily :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty vole, to už se tady taky probíralo milionkrát. Vsadím boty, že MS banuje za FW v mechanice a myslím, že nepudu na boso zítra do školy. :) Banu se nebojím, až přijde, tak zas koupím nový xko.... Nekoupím čtyři novinky v JRC a hned mám 6000 na elite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu