Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BlackRa1n pro iPad!


Galaxy

Recommended Posts

Sklidni se zavorko, na PS3 by se stejne blbe stahovaly hry - 20-40gb, kdo by to sosal? :)

A na JB už se těším, bez něj je to trochu na prt. Sem rozmazlenej z 3GS s JB :D

mám na xko staženou hru do 2H ;) což je asi 8gb na ps3 bych měl do půl dne a internet mě stojí 350kč měsíčně ;) nevím kde žiješ ale asi to bude jeskyně s televizí a zasuvkou která má asi ještě 220v :)

já jen komentoval tento stav takže neotravuj a běž žrát jappko :)

navíc na ps3 jde taky hodně o HB nejen warez ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, já nikdy PSka nežral, :) ..mně příde stupidní hrát a nic přitom nedokázat, to už je lepší si zkoušet programovat, aspoň se něco naučíš..

Začínal sem na jabku a jsem na něm furt a věř mi, že mi to vyhovuje.

I když si tuny strašně "chytrých" lidí ze zaostalé evropy nakecávají, jak je iPad na nic, tak to byl dost dobrý tah a už teď je vidět, že je o něj dost slušný zájem.

Podle mě má větší cenu zabívat se iPadem, než nějakou PS3-kou, ..pokud dobře vím, tak HB app jdou jen na starší verzi, která je strašně poruchová a na novém slim už nejde z důvodu nepodpory linuxu :)

Jinak, bydlím v normálním baráku v normálním pokoji s normálním macbookem a normálním připojením na net - 16megabitovým a úplně mi stačí..

Abych předcházel dalším postům.. ANO jsem jobsova ovečka, co si koupí vše, ale mám k tomu mraky důvodů na které si každý musí přijít sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, já nikdy PSka nežral, :) ..mně příde stupidní hrát a nic přitom nedokázat, to už je lepší si zkoušet programovat, aspoň se něco naučíš..

Začínal sem na jabku a jsem na něm furt a věř mi, že mi to vyhovuje.

I když si tuny strašně "chytrých" lidí ze zaostalé evropy nakecávají, jak je iPad na nic, tak to byl dost dobrý tah a už teď je vidět, že je o něj dost slušný zájem.

Podle mě má větší cenu zabívat se iPadem, než nějakou PS3-kou, ..pokud dobře vím, tak HB app jdou jen na starší verzi, která je strašně poruchová a na novém slim už nejde z důvodu nepodpory linuxu :)

Jinak, bydlím v normálním baráku v normálním pokoji s normálním macbookem a normálním připojením na net - 16megabitovým a úplně mi stačí..

Abych předcházel dalším postům.. ANO jsem jobsova ovečka, co si koupí vše, ale mám k tomu mraky důvodů na které si každý musí přijít sám :)

na co se učit programovat když se můžu naučit něco co mi určitě pude a budu moct si s tím vydělávat peníze? :)

lidi jsou idioti hlavně v americe asi proto to je hodně prodejné zvláštní že tablety jsou na trhu o mnoho lepší a už celkem dluho ale není o ně takový zájem jako o ipad :) to souvisí s tou inteligencí lidí :) (možná spíš s něčím jiným)

pokud máš 16Mbit tak nechápu tvoji reakci "hry - 20-40gb, kdo by to sosal?"

jak bylo už jednou řečeno kdyby apple dělal taoleťáky tak vy si ničím jiným utírat prdel nebudete i kdyby byste měli na ten hajzlpapír čekat i tejden s posranou prdelí :)

nebudu tu řešit tvou podělanou iDiot nemoc stejnak to nemá smysl bo si myslíš že máš pravdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu