Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

King of guitar v 1.00 BETA


vnav

Recommended Posts

http://console-forum.net/showthread.php?t=85951 myslim ze by bolo lepsie keby si sa pozrel na tento kod a opravil ho aby fungoval na 5.50 GEN-D ako keby si mal celu hru robit odznova, a o vyber songov by si si nemusel lamat hlavu na stranke fretsonfire.net su tych songov tisice ktore funguju prave v tomto HB (a ak by si chcel naozaj robit vlasne HB tak sa pokus spravit kompatibilitu s tymyto songami)

1.Já tu hru programuju v LUA (nejjednoduší kód na PSP) ten kód co jsi mi dal na něj tem odkaz je v prx :?

2.Co takhlenc najet do recovery menu a přenastavit si kernel....??? v kódu je psáno ,,for Kernel 3.71´´

Já mám na PSP nastavenej 5.xx......hmm vyzkoušel jsem a ani na 1.50 to nejede vážně nevím

Jinak teď zrovna moc času nemám, ale myslím si že betu dodělám tak do týdne........:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč to refreshujes jako?Dnes je 26. ... hotovo? šak sem upni i s tou chybou .. prostě to chci vidět jak to máš udělané :P

OK uploaduju bez chyby (bez písničky)

-když je v LUA ba jediná chyba, okamžitě to padá (Když dáte quick play, tak to spadne) - Proto to dávám bez té chyby

Jak spustit:

Ve složce je zástupce EBOOT a složka game. Spustíme EBOOT. Ovládání:

Každá nota se hraje kolečkem, zakázal jsem zrychlování, čili jedou pořád stejným tempem (Jsem to zkoušel na 3 rychlost a měl jsem co dělat, abych neumačkal šipky :cheesygrin: )

Pohybuje se již zmíněnými šipkami.

Bylo na to málo času, jinak bych to zlepšil po grafické stránce.

Berte prosím ohled na to, že je to moje první hra v LUA..........

Linky:1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to zkoušel na PC a popíšu první dojmy:

- Otevřel jsem EBOOT a přivítalo mě pěkné menu.

- Ovšem po tom co jsem viděl noty jsem utrpěl újmu na zdraví! Noty létají zleva do prava!

- WTF!? A to jako proč? Vážím si toho, že ses do toho pustil, ale radši budu pořád hrát dokola rock band unplugged...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu