Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

JB na 3.1.3 bude??


norwey

Recommended Posts

Pokud mas zalohovany SHSH soubory, tak muzes udelat downgrade na 3.1.2 a pak JB.

Pokud nemas, tak nic.

A jailbreak bude, ale geohot ceka, az se vyda novej iPhone - coz ma byt v cca. cervenci. Drive JB necekej - leda od nekoho jineho, nez geohota. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JB 3.1.3 údajně jde, já z toho mam strach. Mám i linky na redsnow, ale kdo ví, většina lidí píše, že cajk. Nebo ti poradím ještě jednu věc. Mě se třeba při JB posr*la WiFina a nešlo s ní nic udělat (nenašla síť, vůbec žádnou) Dal sem origo FW (měl sem tam 3.0 JB, narval sem tam 3.1.3) a šel vesele reklamovat. Za ani ne 14 dní sem měl zpátky novej kus s FW 2.2.1 . :D Takže tohle je taky cesta z pekla :D Bohužel sem nekulturní hovado a vesele dal 3.1.3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo mam, delal jsem to pres Sn0wBreeze (ten co mam v podpise). Ale tohle vsechno funguje jen na starych bootROMech (tzn. pred zarim 2009).

Btw, kdyz ti dali FW 2.2.1, tak to ti opravovali pred delsi dobou, ne? Protoze ted davaj FW 3.1.3 do vseho. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu