Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jailbreak 4.3.1 ~ Sn0wBreeze


Galaxy

Recommended Posts

snowbreeze-jailbreak-iphone.jpg

1. Stahnete si iTunes, pokud nemate.

2. Spustte iTunes a synchronizujte soubory v iP s PC. Timto udelate BackUp (zalohu) vsech souboru.

3. Stahnete si originalni iOS 4 pro vas iP z felixbruns a Sn0wbreeze. Soubory nakopirjte na plochu.

4. Sn0wbreeze spustte v "simple" modu.

5. Sn0wbreeze se nyni bude ptat po .ipsw souboru s iOS 4, tak ho vlozte. Soubor se overe.

6. Program se zepta na "Do you want to activate your iPhone?", tak kliknete ano, pokud telefon potrebujete odblokovat. Na ne klikejte v pripade, ze mate telefon unlocknuty uz od operatora.

7. Nyni se vytvari jiz jaibreaknuty .ipsw soubor.

8. Udelejte restore se souborem, ktery jste prave vytvorili. (Pomoci iTunes a Shift + Restore)

9. Ted uz udela iTunes vse za vas, prubeh probiha jako u jakehokoliv jineho restoru.

PS: Misto "simple modu" si muzete vybrat i "advanced mod", ve kterem muzete do .ipsw souboru s FW pridat vlastni logo, repozitory do cydie, deb aplikace a hry, multitouch gesta ci SSH zalohu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dik, jen se chci zeptat, je opraven bug s hlasitosti?( furt kdyz najedu do hudby a zesilimhlasitost tak se net kulatej zmetek hned vrati na misto kde byl, musim pak hodit do usporaku, zapnout a pak zesilit bo zeslabit, sice je to hovadinka, ale u ipoda kterej je delanej na pisnicky mi to mota skebly... Este sem se hctel zeptat, naky velky zmeny od 3.1.2 jsou? nebo ne? 3.1.3 mam projetej, ale v tech zmenach se neorientuju... davam thx a mam It 1g 8 gb Jb 3.1.2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ten BB, o kterym pises, patri k FW 3.1.3 (takze ho tam uz mas :-D) Ten zatim odblokovat nejde. Udelej JB pres redsn0w, pres tohle to nema cenu, kdyz ho tam uz mas. ;-)

Btw, jak s nim volas, kdyz mas BB, kterej nejde unlocknnout a mas blokovanej telefon na cesky / slovensky site? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, ja nevedel ze SK operatori blokujou jine site, protoze cesti to maji zakazano. ;-)

Takze pokud tam uz mas 3.1.3, tak udelej JB pres redsn0w (http://console-forum.net/showthread.php?t=87513 ) a pokud ne, tak toto. :-)

Btw, logYcky xDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na iPod touch 1G 32GB nefunkční. Stáhnu software, vytvořím jailbreaknutý ipsw, pustim iTunes, shift + restore, skočí tam Preparing iTouch for restore a dál už se to nehne. Po 10 minutách to hodí error 1602 nebo 1604. :-( Co teď?

EDIT: Úspěšně jsem jailbreaknul 3.1.3 přes Redsn0w 0.9.2. Bylo třeba stáhnout 3.1.2 FW ale po provedení návodu hlasi iTouch 3.1.3 :-)

viz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ahoj,

tady Jara prosím potřebuji poradit v US jsem koupil uplně první i phone hned jak se objevil a těd mi můj syn nátahnul 3.1.3 verzi a jsem v prd.

Dříve jsem používal Ziphone na unlock,ale těd jsem koukal ,že s tímhle je docela velke problém.Zkoušel jsem Sn0wbreeze.

ale nefunguje mi to.

Mám ješte problém s i tunes , ptž nemohu ani udělat restore , ptž mi to rovnou hazí hlášku ,že sim card není podporována a vůbec se nedostanu do summary na restore .Nevíš co s tím.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ti nejde na Sn0wbreeze? Popis to.. ;-)

Jinak kdyz mas iPhone 2G (prvni generaci), tak pokud nechces pres tento navod, zkus RedSn0w - je v sekci iP Software hned nahore navod. RedSnow ani SnowBreeze nepotrebuji aktivovany telefon, takze to tvuj problem vyresi.

iPhona si nasledovne muzes unlocknout pres BootNeuter, navod tam mas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj diky,

pise error (cislo) Sn0wbreeze normalne vse klapne a kdyz delam restore tak po nejake chvilce error:-( pokousel jsem se taky udelat pres RedSn0w taky vse klapne ,ale i phone zustane furt lock proste DAMN :-( .Jdu tady jeste kouknout na ten BootNeuter ale nechapu kdyz se nedostanu do i phone jak to funguje :-) Děkuju za kazdou radu mam v nem dost veci a doufam,ze ho jeste nekdy nakopnu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu