Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Filmy na x360+savy


Brake

Otázka

chci se zeptat jak to funguje s tema filmama...staci dat normalni DVD s filmem do xboxu a ten film se mi prehraje?proste funguje to normlane jako dvd prehravac?a daji se tam pustit i filmy stahnute z netu treba co sou vyplaene na normalnim CD? a jeste jak to je s hudbou..kdyz tam dam normalni hudebni cd tak se mi zacne prehravat taky jako v normalnim dvd prehravaci?a posledni dotaz...cetl jsem ze se da strcit do USB v xboxu normalni flashka a muze se z ni treba poustet video, obrazky,pisnicky atd. a napadlo me jestli by se na ni nahodou nedaly i ukaldat pozice ve hrach abych nemusel kupovat memory card?dik za odpovedi :)

P.S. mam domaci kino od sony ktere momentalne nefunguje a myslite ze by do xboxu sly zapojit ty bednicky 5.1 co jsou k tomu sony dvd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ano normalne vlozis DVD s filmem a spusti se ti Xboxovej prehravac...

S filmama z netu nenmama zkusrnosti natoz na CD...

Hudebni CD prehrava taky normalne...

Ano kdyz do nej vlozis treba USB flasku na ktere mas fotky, mp3 tak se ti to nahlasi jako novy disk a uz si to muzes prohlizet...Se sejvama to tak bohuzel nefunguje...Musis mit official HDD nebo 64MB kartu...

S tema bednickama to nevim....

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok diky :) a vyplane filmy na DVD se tam taky daji prehrat?

EDIT:myslim kdyz si normalne prepalim fillm na dvd, nebo kdyz ho v pripade ze je moc velky jeste orezu a pak ho vypalim na dvd...tak to bych ten film taky spustil?jo a jeste prehrava to i vyplaenou hudbu na cd? nebo jenom original hudebni cd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přehraje i vypálený DVD (+R, -R, RW) ;) . Potom ještě přehraje *.wmv a MP4 (i ty pro PSP). Na DivX a XviD zapomeň. Co mě ale mrzí, že nepřehraje VCD, protože když jsem ještě neměl DVD vypalovačku, pár filmů jsem si takhle udělal.

EDIT: koukám že mám pár dní skluz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A dal by se přetáhnout soubor z Memory Card na flašku a z flašky na jinou memory v jinym xku ? Pač teď nejsem na xlive a ještě tak měsíc nebudu, ale prahnu po add autech do TDU z marketplace...tak kdybych našel nějakýho dobráka, co by mi to dal na flešku nebo na net, pak stáhnout, a přes usb nahrát na memory card. Funguje to aspoň teoreticky ? Anebo by ten obsah z xlive vůbec ani nešel stáhnout na flašku ? Anebo se to váže na konkrétní konzoli a kopii hry a pak by se to jinde nedalo použít... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu