Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokemon Black / Pokemon White -> 5. generace pokemonu


yaluroo

Recommended Posts

  • Odpovědi 201
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Neviete nahodou ako sa dostanem v Hiun City na tu lod v pristave.Co som pozeral video walkthrought tak tam po porazeni sampiona v gyme bol v pokecentru nejaky chlapik(bol nalavo pri vchode) a ten mu nieco dal ale ja tam nemam nikoho.Poradte mi niekdo prosim.Alebo ci mozem pokracovat aj bez toho?Dakujem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nodobre > http://serebii.net/blackwhite/wifievents.shtml

neviem presne ktoru lod si myslel pretoze ich tam je v tom meste viac. ja som myslel tu poslednu. ta ta zavede na liberty island kde sa nachadza vzacny pokemon victiny (legenda, tj jediny kus v hre)...

bohuzial uz ho teraz neziskas pretoze ten event skoncil 18.10.2010. na hore uvedenej stranke mas od kedy do kedy trva: "Japan: September 18th 2010 to October 18th 2010"

a do buducnosti: pustis hru a este predtym ako das pokracovat v hre mas nizsie moznost mistery gift...cez to si stahujes tie eventy ale musis byt napojeny na nete cez wifi. po stiahnuti pustis hru a v pokecentre sa objavi taky zeleny pajac ktory ti da danu vec ktoru si stiahol ;)

takto vlastne ziskavas pokemonov ktory sa nedaju chytit ako napr manaphy, celeby, mew atd...v europskej heart gold/soul silver vezrii prave bezi mew ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak neni buhvico, ale pro informaci -> kdysi jsem testoval hrani patchovane hry (jazykova uprava) a SAV z te hry mi fungoval na originalni eng verzi... Takze ted muzem hrat a pak jen prohodit romky (btw. uz jsem zase propadl Pokemonum - Prasatko do toho...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu