Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kolik mate death pixelů???


Prochy

Otázka

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

mna to s*r* tiež, ale ked som čital na fore, kolko a v akych tvaroch maju ostatny, tak ma to s*r* trochu menej. Ale neviem prečo to japonci pušťaju. Ja som si v predajni nechal psp oskušať a prvu čo mi doniesli mala asi 2mm štvorcove veľku death oblast, potom mi doniesol tu čo mam teraz a po zbežej kontrole som si nič nevšimol a bol som happy, že mam čisty obraz, až večer doma som zbadal tu zradu. Je to prkotina, ale keď človek vie kde ten dp je tak mu oči doslova priťahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mna to s*r* tiež, ale ked som čital na fore, kolko a v akych tvaroch maju ostatny, tak ma to s*r* trochu menej. Ale neviem prečo to japonci pušťaju. Ja som si v predajni nechal psp oskušať a prvu čo mi doniesli mala asi 2mm štvorcove veľku death oblast, potom mi doniesol tu čo mam teraz a po zbežej kontrole som si nič nevšimol a bol som happy, že mam čisty obraz, až večer doma som zbadal tu zradu. Je to prkotina, ale keď človek vie kde ten dp je tak mu oči doslova priťahuje.
mno mě taky překvapilo zjištění že mam na displeji takový menší hvězdný souhvězdí...až druhej den sem si uvědomil že by to mohly být DP...nidky dřív sem jich tolik neviděl ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a jako vydalo k tomu Sony nejaky vyjadreni? neni prece mozny aby bylo tolik vadnejch kusu
o ničem sem neslyšel...ale co vim tak oni taky mlčeli když před 5 lety vydali ps2...a ta byla taky moooc poruchová, asi během prvních 3 měsíců prodeje byla spousta reklamací...pak už v poho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to shobull: prosimte a to se daj poznat v tom obchode na zakladni obrazovce nebo¨je lepsi prepnout do naky jiny obr.?
mno při spouštění když nabíhá menu chvíli svítí černá obrazovka...se daj dobře najít
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu