Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

"flash" iPhone z aukra ???


ClayMore

Otázka

Myslíte že když koupím tento iP tak mi pudou stažené hry.

P.S. omlouvám se za banální dotaz ale o iP toho vím asi tak honě jako o geologii :) jo a taky za ten "flash" :) mám totiž PSP

http://www.aukro.cz/item1009016738_iphone_3g_16gb_cz_se_zarukou_neblokovany.html#gallery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1] OS 4 je zatim jen Beta, takze to v mobilu maji jen developeri, lidi co chteji zkouset nove funkce a dementi. Downgrade jde, ale DG Basebandu ne. Takze poku mas telefon blokovany na cesky site, tak si s nim nezavolas.

2] Co s 3GS?

3] GPSka je podle me (zkousel jsem na kamosove 3G, u 3GS je pry jeste lepsi, diky kompasu) dostacujici, na to ze je to mobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

U 3GSka se starym bootROMem (tzn. telefon starsi vyroby nez zari 09) je to stejne jak u 3G, u noveho bootROMu jde JB jen na FW 3.1.2 a to jen tethered. Pokud bys na nem mel 3.1.3, tak si ho nejailbreaknes a ani neudelas downgrade (udelal bys, ale musis mit v PC zalohovany SHSh soubory a ty mit nebudes, kdyz ho teprv kupujes ;-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu