Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Oprava pro Juniorra


emosss

Recommended Posts

Domluvil jsme se s timto uzivatelem ze mu opravim nds lite, jelikoz on je bezradny. Info> posle mi nds, ja na to mrknu, pokud se povede oprava, vezmu si od nej 200 kc, pokud nepovede, vezmu si od nej jen na postovny, odeslia 22.4.10, lhuta na opravu 14 dnu...

duvod topicu> jistota pro juniorra, zaroven sem budu i psat aktuality pri oprave, pokud by to nekoho zajimalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze nds uz kntrolka nezhasina, jede naplno, jdu to slozit zpet, jinak problem je u dotykovyho lcd, upnuti neni zadny, kontajt drzi silou vule....

edit> po slozeni opet kontrolka zhasina, zjistil jsme, ze je to tim zmetkem jak je na z, desce a pripojuje se k nemu ten bily kabel... juniorrre budes muset koupit toho zmetka asi... pro dnesek uz koncim, slozim to a mrknu na to zitra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze sem se byl informovat u mistra, a moje domnenky se potvrdily. Mas studeny spoj na pripojce wifi kabelu k zakladni desce. Bud je jen spatny konektor, anebo si vypalil zapnutim oba lcd... zakladni deska se zda byt v poradku. Posli mi slozenkou 50 kc na postovny, ja nds slozim zpet a poslu ti ho. Pokud chces muzu sem upnout fotky jak jsme na nds pracoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oki diky moc zkus to jeste poradne prozkoumat jestli to je opravdu deskou LCD se da kdyztak vymenit (to zmaknu) ale kupovat novou MB se mi nece to to DS radsi prodam a koupim new no :X

EDIT: Takze slozenku odeslu az se vratim z Francie kdyztak teda do te doby mrkni pls na to jestli by to fakt neslo opravit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oki diky moc zkus to jeste poradne prozkoumat jestli to je opravdu deskou LCD se da kdyztak vymenit (to zmaknu) ale kupovat novou MB se mi nece to to DS radsi prodam a koupim new no :X

EDIT: Takze slozenku odeslu az se vratim z Francie kdyztak teda do te doby mrkni pls na to jestli by to fakt neslo opravit :(

ted sem to slozil, takze nechal sem ti ten skratovanej konektor venku. Nintendo zdrejme nedobiji, jelikoz jsme asi pri tkouseni vyflusal baterku. pri pripojeni k usb jen cervene problikne ledka... Takze uz s tim fakt nic neudelam, ale jak rikam konektro sem odendal aposlu ti ho zvlast. Pokud ho budes kupovat tak po rozdelani zapoj bily drat a ten cerny oba jsem nechal navolno, ciste jsou jen zapojeny lcd, z. deska a zdroj ale nds proste nereaguje, asi fakt deska v hajzlu. takze konektor poslu nezapojenej a pak az ho teda obednas, pokud ho obednas si zapoj ty draty( cca 2 min ) jinak pri montati sem si vsiml ze vetsinu sroubu mas sjety, tak bacha pri povolovani abys je nestrhl uplne. Kvuli tomu jsme to nijak zvlast neutahoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oki diky moc zkus to jeste poradne prozkoumat jestli to je opravdu deskou LCD se da kdyztak vymenit (to zmaknu) ale kupovat novou MB se mi nece to to DS radsi prodam a koupim new no :X

EDIT: Takze slozenku odeslu az se vratim z Francie kdyztak teda do te doby mrkni pls na to jestli by to fakt neslo opravit :(

No nevim hele...neřekl bych,že emosss je nějakej profík přes tyhle věci.Už jen z toho co tu píše (o češtině a vůbec jak píše nemluvim).Bůh ví co ti tam posral a co tam vůbec nešlo,měl jsi to hodit někam do autorizovanýho servisu aspoň na diagnostiku...takhle se můžeš s dskem vážně rozloučit...

Nechtěl jsem vám do toho kecat,hrajte si dál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim hele...neřekl bych,že emosss je nějakej profík přes tyhle věci.Už jen z toho co tu píše (o češtině a vůbec jak píše nemluvim).Bůh ví co ti tam posral a co tam vůbec nešlo,měl jsi to hodit někam do autorizovanýho servisu aspoň na diagnostiku...takhle se můžeš s dskem vážně rozloučit...

Nechtěl jsem vám do toho kecat,hrajte si dál....

no ses vazne dobrej, soudit nekoho podle cestiny, uzasny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
kk tak to posli at ti rovnou zaplatim tech 50 kcna dobirku

ok do PM mi posli pls adresu, aby nedoslo k chybe, jinak jeste jsme se na to koukal asi pred tydnem, nic noveho jsme nezjistil. mozna by bylo dobre nds strelit treba na dily, oprava by byla asi draha a nevyplatilo by se ti to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu