Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Team Viewer - nejde spustit


Worda

Otázka

Ahoj ajfouňáci

Team viewer už používám hodně dlouho jak PC to PC tak i iPhone to PC je to velmi užitečná aplikace. Chci se zeptat kdo jí používá a má naistalovanou jestli mu chodí. Protože mě od posledního updatu nejde. Po uspuštění se objeví úvodní stránka a po 3s mi to hodí zpět do na plochu iPhone. Jailbreak nemám a tato aplikace mi chodila bezproblému.

Díky za odpověd :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takže už jsem to zjistil, věc se má takle. Díval jsem se na czech app store na stránku té aplikace a tam kde se vkládají komentáře tzv. Customer Reviews. Tam píšou to samé to co já, že jim aplikace po spuštění nejde jak na 3G tak i na 3GS zbývá jen počkat na další update.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže už jsem to zjistil, věc se má takle. Díval jsem se na czech app store na stránku té aplikace a tam kde se vkládají komentáře tzv. Customer Reviews. Tam píšou to samé to co já, že jim aplikace po spuštění nejde jak na 3G tak i na 3GS zbývá jen počkat na další update.

Pokud mas free verzi, tak zkus verzi PRO (placenou), zde. Pry funguje bez problemu. ;-)

edit: Ted koukam, ze nemas JB. Takze jedine zaplatit, ale tech 100 dolaru je fakt dooost. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu