Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Umrel mi xbox - pomoc


miz012

Otázka

Ahoj,

dneska rano mi umrel muj stary CORE... V 1 v noci jsem ho normalne vypl a rano v 8 uz nenabehl. RROD, chyba 0020. Zbyl mi po nem HDD 120 GB (upraveny WD BEVS) a ovladace.

Takze resim koupi noveho.

Prosim o radu co mam koupit. Pocitam, ze mi staci ARCADE a pouziju stary disk (snad nevadi, ze nebude "original")

a ted je tu varianta s jakou pameti jej koupit a taky jakou revizi. Bylo mi doporuceno koupit xbox s datem vyroby pred 09/2009 (thx kanalizator) aby bylo mozne do nej dat XBREBOOT.

A podle meho nazoru je nejlepsi vzit asi neco s mechanikou LITE ON kvuli aktualnosti FW...

Dival jsem se dneska v okay v Brne a maji ARCADE bez niceho za 5499, v jinem maji za tu cenu se 60 GB HDD. Oba vyrobene v rozmezi 05 - 09/2008.

Takze poradite mi pls?

- jestli treba je nekde uvedeno, od ktereho data nastoupil JASPER...

- od kdy je jista LITE ON mechanika?

- jestli model s integrovanou pameti 256/512 je automaticky Jasper, popr. ktery z nich

- jde v pripade koupeni verze se stribrnou mechanikou precvaknout "krytku" za bilou ze stareho CORE? pasuje to?

Moc diky za rady

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
arcade bys měl sehnat levněj za tu cenu co tu píšeš už seženeš skoro elite...a jako ty chceš XBREBOOT?? no nwm jestli se dá ještě koupit nové xko aby šel...

Proto prave zvazuji i ten OKAY za 5499 s tim 60 GB HDD r.v. 2008... to snad jeste pujde. A pocitam, ze pak tam bude i starsi dash nez 8955.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1.) Listopad 2008, v tuhle chvíli můžeš v obchodech narazit jenom na Jaspera

2.) Tohle přesně nevim, ale jestli budeš kupovovat nový XKo, tak jí určitě budeš mít, cca. na přelomu roku 2008/2009

3.) Každý Jasper v Arcade balení má integrovanou pamět (256/512 MB). V Elite balení jí nemá, protože je tam už HDD

4.) Mělo by to jít, ale nemam vyzkoušený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

2.) Tohle přesně nevim' date=' ale jestli budeš kupovovat nový XKo, tak jí určitě budeš mít, cca. na přelomu roku 2008/2009

[/quote']

diky za info. Podle rozdeleni mechanik vypadaji BENQ a LITE ON stejne... pro obe je i posledni LT FW. Takze kdyztak je to jedno jestli B nebo L?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu