Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s 80020321


sulda

Otázka

Cau mám problem s 80020321 delam to presne podle navodu

Mám custom firmware a při spuštění hry mi PSP po animaci napíše chybu s tímto číslem a) 80020148 b) 80020321 c) 80010002 d) v RECOVERY nejde Configuration

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte)

b) 80020321 - V mechanice není UMD

c) 80010002 - V Custom fw ani v devhook nefungují UMD filmy, nebo máte pravděpodobně vadné iso

d) pokud nejde v RECOVERY najet na možnost config (PSP se sekne) dejte v RECOVERY Advanced/Toogle USB to flash1 a smažte soubor config.se

Upgradoval jsem na Custom firmware, ale když PSP zapnu, tak mam jen černou obrazovku a PSP se po 10sekundach samo vypne.

Při startu PSP držte pravé horní tlačítko ®, najede vám černá tabulka, najeďte do Configuration a Položku "Autorun program at PSP/GAME/BOOT/EBOOT.PBP" nastavte na DISABLED

a stejne mi to dela to same poradte prosim:) dekuju:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

NO stahl jsem si hru dal do psp a nejelo to tak jsem to jel podle navodu pri startu podrzet R atd jelo to pohoda pak se mi vybilo Psp tak ho hodim na nabijecku zapnu blikly mi tam nejake klikyhaaky ani jsem nepostrehl co tam bylo a pak to normalne najelo a od te doby to nejde:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu