Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak fixnout errory 1600, 1601, 1602, 1603, 1604 behem instalace CFW 3.1.3


Galaxy

Recommended Posts

Protoze dost lidi ma problem s instalaci custom firmwaru pres SnowBreeze (i PwnAgetool) s tim, ze jim iTunes vyhodi jednu z chybovych hlaskek 1600, 1601, 1602, 1603, 1604, rozhodl jsem se sepsat navod, jak to fixnout. Program se jmenuje iReb (jen na win) a opravi tento error.

iReb_fix_iPhone_error_1600.jpg

Navod:

1. Stahneme iReb zde (http://ih8sn0w.com/index.php/welcome.snow)

2. V PC spustime iTunes a iPhone / iTouch vlozime do DFU modu.

3. Kdyz iTunes rekne, ze iPhone je v servisnim modu, vypnete iTunes a spustte iReb.

4. Jednoduse vyberte svoji iHracku a pockejte par vterin, nez obrazovka zbela / zcervena.

5. Spustte iTunes a pomoci Shift + Restore udelejte restore.

6. Vyberte vas CFW a hotovo!

... navod jen prelozen. Nevyzkousel jsem, protoze me to zadnou chybovou hlasku nevyhodilo. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

zdravím mám docela problém.. pořád mi to háže error 1600.. udělám všechno podle návodu jenže jak píšete jenom kliknout na svuj iPhone a počkat než tam naskoci bíla obrazovka.. tak mi žádná nenaskočí a restore pak dál pořád nefunguje.. nevíte co s tim? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu