Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Help na ebay


flY1

Otázka

Zatim je to předčasný ale koncem prázdnin se chystám koupit PS3 přes ebay ale nemám účet a hledám někoho kdo by to koupil a já mu to zaplatil a za tu pomoc bych mu taky něco dal cca. 1500 nenasel by se nekdo kdo by mi pomohl dám klidně nějákou zálohu

Až by to přišlo zašli bysme spolu na poštu já bych to zacáloval předal odměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zatim je to předčasný ale koncem prázdnin se chystám koupit PS3 přes ebay ale nemám účet a hledám někoho kdo by to koupil a já mu to zaplatil a za tu pomoc bych mu taky něco dal cca. 1500 nenasel by se nekdo kdo by mi pomohl dám klidně nějákou zálohu

Až by to přišlo zašli bysme spolu na poštu já bych to zacáloval předal odměnu.

Můj otec má účet na ebay a dost tam nakupuje a nikdy problém, když budeš chtít tak napiš a on ti to koupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zatim je to předčasný ale koncem prázdnin se chystám koupit PS3 přes ebay ale nemám účet a hledám někoho kdo by to koupil a já mu to zaplatil a za tu pomoc bych mu taky něco dal cca. 1500 nenasel by se nekdo kdo by mi pomohl dám klidně nějákou zálohu

Až by to přišlo zašli bysme spolu na poštu já bych to zacáloval předal odměnu.

taky mam ucet a muzu pomoci, ozvi se mi na icq 103236993

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu