Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassins Creed 2 pc verze i s DLC???


Kapr

Recommended Posts

cau...koukal jsem na videa na gametrailers.com..na AC2..a jsou tam nejaky DLC k AC 2..nejaky 2....tak jsem to zkouzknul..a nechal bejt...a ted kdyz sem hral..tak koukam ze jsou i v PC verzi...ale WTF:D kde teda jako AC 2 skoncila?kdyz tohle maj bejt DLC?vubec teda nechapu pribeh.....muze mi nekdo vysvetlit jak to je s tema DLC nebo tak?

EDIT:tak jak tak koukam tak konec je na youtube nejakej jinej:Dtak to nechapu..to jako PC verze bude

pokracovat po tech DLC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na pc verzi je desne otravna protipiratska ochrana to je fakt vopruz ze te to nekdy odpoji z netu tak i ze hry

jinak na konsolich best

no uz je to crackly:D..ale o to mi nejde..de mi o ten pribeh...kdybych nekoukal na ty videa..vubec bych nevedel ze je to nejaky DLC...kde teda pribeh konci???ja to vubec nepochopil...nebo spis nepostrech ze je konec.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Konec je jakmile jsi v římě dole v té tajné komnatě a mluví k tobě ta mimozemšťanka :D a pak se probereš z Animusu protože vás vypátrala konkurenční společnost nakopeš jim zadky odjedete jinam a pak až se znovu napojíš už jen mužeš prochazet městem plnit vedlejsi mise a krátit si tak čas než vyjde další díl Assassin's Creed: Bloodlines ve kterém pude Eziuv příběh pokračovat a bude tam konečně i Multiplayer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu