Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 vs. Wii


Malcolm.

Recommended Posts

V prubehu roku si urcite koupim Wii, preci jen - je to REVOLUCE a koukat na to jak se rodinka mlati...!!! A na konci roku, podle toho jestlime zaujmou, si mozna koupim X360 nebo PS3, grafika je sexy a SEX JEDE!!! Ale jo to taaak ukrutne drahy ze si to asi rozmyslim(PS3 a X360, Wii je relativne levne)

Wii je pro hromadu lidí,ps3 je pro zaryté hráčské jedince...hrajem všichní...na ps3 bych hrál jen já a brácha...

...co mas za gamesy...krom WII SPORTS :)

mám je v podpisu,ale napíšu ti to:Wii Play,Wii Sports a Zeldu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V prubehu roku si urcite koupim Wii, preci jen - je to REVOLUCE a koukat na to jak se rodinka mlati...!!! A na konci roku, podle toho jestlime zaujmou, si mozna koupim X360 nebo PS3, grafika je sexy a SEX JEDE!!! Ale jo to taaak ukrutne drahy ze si to asi rozmyslim(PS3 a X360, Wii je relativne levne)

Wii je pro hromadu lidí,ps3 je pro zaryté hráčské jedince...hrajem všichní...na ps3 bych hrál jen já a brácha...

...co mas za gamesy...krom WII SPORTS :)

mám je v podpisu,ale napíšu ti to:Wii Play,Wii Sports a Zeldu

A co rodinka? Mlati se!? Nedovedu si predstavit jak muj 100kilovy otec hraje golf na Wii...

Jinak ktera hra je podle tebe nej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky něco napíšu,jelikož mám všechny next-gen konzole současnosti.(X 360,PS3 a Wii) Já se nejvíce přikláním na stranu(ač nerad) X 360tky.A to z jednoho prostého důvodu a to:nejvetší výběr solidních HER!(Gears of War,Kameo,Oblivion,Burnout,GROW a Viva Piňata) Na Wii je výborná jen Zelda a na PS3 jen Resistance:Fall of Man.Zbytek nestojí za řeč.Můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prubehu roku si urcite koupim Wii, preci jen - je to REVOLUCE a koukat na to jak se rodinka mlati...!!! A na konci roku, podle toho jestlime zaujmou, si mozna koupim X360 nebo PS3, grafika je sexy a SEX JEDE!!! Ale jo to taaak ukrutne drahy ze si to asi rozmyslim(PS3 a X360, Wii je relativne levne)

Wii je pro hromadu lidí,ps3 je pro zaryté hráčské jedince...hrajem všichní...na ps3 bych hrál jen já a brácha...

...co mas za gamesy...krom WII SPORTS :)

mám je v podpisu,ale napíšu ti to:Wii Play,Wii Sports a Zeldu

A co rodinka? Mlati se!? Nedovedu si predstavit jak muj 100kilovy otec hraje golf na Wii...

Jinak ktera hra je podle tebe nej.

asi box protože se u něj nejvíc nadřu...a je to docela záběr jak cip:-)jinak hraju vše:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se jen zeptat, vim, ze je mozna brzo, ale nevite nekdo jestli se uz pripravuje nejakej "cip" pro PS3, premyslim o nem, ale jen pokud bude cip :-)

Už jsem viděl na fórech o warez (zatím en českých) sekce pro PS3 hry. A předpokládám, že na PS3 něco jako chip (nebo jiný druh upgrade) bude. Ale nechal bych se ještě překvapit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak nejak jsem to myslel ... za kolik bys prodal wii nebo ps3 ?

Lol, v Japonsku se na PS3 stojej (spis staly) fronty nekolik dnu a vy si myslite, ze vam ted nekdo proda neco co je jen trochu podobne PS3??

Jinak ja mam Xbox 360 a sem naprosto spokojenej - spousta kvalitnich her a jeste vic se jich pripravuje. Nevidim jediny duvod ke koupi PS3 (nedostupnost, predrazena, malo her, ...), Wii je samozrejme lakave diky ovladaci, ale hry jsou opravdu seredne (ikdyz grafika neni vse, of course)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny? Nemám kamennou prodejnu ani stálý ceník.Prostě prodávám to co se mi zrovna dostane do rukou.A jelikož mám dost kontaktů,tak stále mám nějaké zboží.(nebo ho dokážu sehnat)Asi tak.

Měl bych zájem o Nintendo Wii. Můžete ho sehnat?

OK.A jakou máte cenovou představu.Nebo spíše cenový strop?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak nejak jsem to myslel ... za kolik bys prodal wii nebo ps3 ?

Lol, v Japonsku se na PS3 stojej (spis staly) fronty nekolik dnu a vy si myslite, ze vam ted nekdo proda neco co je jen trochu podobne PS3??

Jinak ja mam Xbox 360 a sem naprosto spokojenej - spousta kvalitnich her a jeste vic se jich pripravuje. Nevidim jediny duvod ke koupi PS3 (nedostupnost, predrazena, malo her, ...), Wii je samozrejme lakave diky ovladaci, ale hry jsou opravdu seredne (ikdyz grafika neni vse, of course)...

PS3 zatím neprodávám.Jeden kus mám pouze na testy. A řeknu Vám ,že to ani nemá cenu si ho kupovat do podzimu.Nejsou na to kvalitní hry!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny? Nemám kamennou prodejnu ani stálý ceník.Prostě prodávám to co se mi zrovna dostane do rukou.A jelikož mám dost kontaktů,tak stále mám nějaké zboží.(nebo ho dokážu sehnat)Asi tak.

Měl bych zájem o Nintendo Wii. Můžete ho sehnat?

OK.A jakou máte cenovou představu.Nebo spíše cenový strop?

Tak 7500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Asi všechny teď naštvu, ale nenávidim PS (ale mám rád PSP) jak 1 tak 2 a celý SONY. Nikdy mě nezaujalo vždy mě zaujal XBOX (normal) a když přišla nová generace konzolí tak mě nejvíce zaujalo Wii. PS3 mě nijak nezaujal. Prostě nový výkon a nic víc. Jinak ňáká ta kompabilita je mi u prd... Naopak Wii přineslo do světa zábavy něco nového a to mě láká. Takže jedině Wii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako ma proti Sony nic nemam Sony PS 1 i 2 jsou skveli byli nejlepsi na trhu a vychazelo pro ne nejvic her, pak mam Sony taky rad za to ze udelala skvelej a hlavne vykonej HandHeld - PSP, ale z "Next - Gen" konzoli me taky nejvic zaujalo Wii mozna jeste v kombinaci s X360 takze si myslim ze Sony tentokrat se svoji PS3 pohori teda aspon do te doby nez zacnout delat opravdu poradny NextGen hry

P.S.:Cekam az heknou Wii pro nas bezny uzivatele moznym zpusobem a jdu do Nii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu