Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hry do psp go


korinacsms

Otázka

cus protoze jsem nemel par poslednich hodin co delat tak jsem zkousel nahrat hry do meho psp go prisel jsem na to ze ty hajzlove to maj udelany tak ze kdyz se podivate do slozky game mate tady hodne sloze zalezi na poctu her maj to rozdeleny na dema a na plny hry pokud otevrete slozku s nejakou hrou tak u starych psp jste nahraly iso a sly jste parit tady to je udelany tak ze jsou to novy soubory s oznacenim EBOOT.PDP pokud vyjedete uplne ze slozky a zustanete ve slozce game je tam slozka licens nebo neco takovyho kdyz ji otevrete tak tam jsou soubory s priponou RIP slouzy neco jako overovaci klic pokud ho tam nemate tak nespustite zadnou hru takze pochybuji ze nekdy nekdo zverejni ti licencni soubory a nebo se najde nekdo sikovnej a udela na tohle progam:ziped::ziped::ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

je to tu prodiskutovany milionkrat PSP GO nejde flashnout a až bude bude to i s možností ISO her težko předpovídat GO nemam jestli je to tak tak možný budoucí CFW nebude potřebovat nějaký kódy to by to potom bylo zbytečný ale ted si muzes s ISO hrama jen hrat na pc přejmenovavat a kopírovat z flashky na hdd ;) na GO to nerozjedeš a myslím že ani nerozjedeš celkem dlouho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu