Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP 2000 display


Jozev

Recommended Posts

Nazdarek lidi hodne se tu pise o tech displeych na psp 2000 a 3000 ze jedno je lepsi nez druhe a tak.

Mam ale dotaz mel jsem 3000 a displey myslim ze byl ok zadny problem jsem nepozoroval.

Ted mam 2000 a ten displey je dle me horsi prave ty duchy jak kritizujete na 3000 mam ja na 2000.

Chci se zeptat jestli na ty novejsi 2000 se davaly novejsi displeye jako na 3000???

Fak je to videt celkem dost a docela to rozciluje a jeste se chci zeptat jestli kdyz tam vymenim displey za starsi tak bude vse ok nebo s tim souvisi i zakladni deska?

Jo psp mam 2004 se zakladni deskou TA-088 proste ta co nejde flashnout.

Vsem diky za nazory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

displeje se dávaly do všech 2000 stejný a do 3000 zase jiný, tzn že displej z 3000 ti v 2000 a naopak fungovat nebude (potřebuje jiný ovladače ktery to psp prostě nemá), pokud si tedy chceš koupit novej displej je jedno esi bude z psp se základní deskou ta-085v1 nebo ta-088v3, nefungoval by ti kdybys tam dal displej z psp 3000, pokud vytáhneš displej z jakykoliv 2000 bude uplně stejnej jako všechny ostatní z jinejch 2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaruka se na to asi uplatnit neda ze?

Mam ho totiz jeste vzaruce...

No ale je to fakt divne ze to dela kdyz tyo displeye maji byt v poradku a jedinny ktery to ma delat je 3000...

Chtelo by to radu od nekoho zkuseneho jestli nekdo nevi??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok na zaruku to nedam nemam potvrzeny zarucak a nemam uctenkku chlapek co mi to prodaval to dostal jako dar od nejakeho chlapka a uctenka uz neni :(

Neva a komu myslis ze bych to mel dat? Ja kdyz budu mit novy display tak si to vymenim sam.

Ja spis myslel jestli to neni nekde v nastaveni i kdyz to asi ne no jen tak jsem se chtel proste poptat jak je to mozne ze vsichni kritizuji 3000 i kdyz ja ho mel v poho a naopak 2000 chvali a ja ho mam na oser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chybka se stane. Hele, třeba jak tady všichni říkaj, ze FAT ma horší display než slim... No Ja mam oboje a na FATu uplne hladkej obraz a u slimka mi to dělá v xmb menu asi 3 miniaturní čárky, skoro neviditelný, ale kdyz se na to pořádně zaměříš, je to videt. FAT mi to nedělá. Kámoš ma slim a ma to podstatně horší, při hraní to ale taky není videt. No pokud máš někde poblíž nějakej shop s konzolema, kde dělaj servis, tak bych to zašel ukázat jim, proste aby ti řekli, jestli to je v pohode, nebo jestli to je vadný. Abys třeba zbytečně nevyhodil peníze za novej display. Me to žádný duchy nedělá, takze nemuzu posoudit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj moc diky ja mel taky fat a display uplne supr jak me to zacne srat tak tohle zahodim a kupuji znovu fatko jelikoz ted jsem neci daval na kartu a vubec mi to nejde na slimu spustit a to vim ze na fatku mi to behalo.

jediny co je slim lepsi je snad skype ale to stejne moc nevyuziji takze je to pase...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu