Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Brick? :-(


Sw!tch

Otázka

Tak sem si dnes..vlastne uz vcera koupil psp.. mel verzi 2.80..stahl sem si dve dema a obe psali,ze chteji verzi aspon 3.03..podival sem se tu abych se ujistil,ze ta verze de DG..v topicu na DG byl i link na update na 3.03 (http://dl.qj.net/dl.php?fid=11844)tak sem ho stahl a podle navodu pustil update. Update se provedl normalne do 100% a reklo mi to,ze po zmacknuti X se psp restartuje..psp se restartovalo a ted vzdy po zapnuti se zasekne u Sony Computer Entertaiment a po chvilce vypne. V datartu pri nakupu rikali,ze mam 10dnu na vyzkouseni,ale ted psp neni funkcni.. poradte mam rict,ze takhle se chovalo uz kdyz sem ho prinesl domu nebo rict pravdu ,ze sem delal upgrade kuli demum na vyssi verzi (ovsem ne na nejvysii coz asi nemam rict) a ze vse probehlo ok a po restartu tohle? Co byste doporucili.. jinak se asi pokusim vzit penize zpet. Sem z toho dost na nervy..ani jednu hru sem si nezahral a z psp je tezitko:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

No coz o to..legal to bylo a tak,ale nedelal sem upgrade na ten ze stranek sony..na ten posledni (to bych pravda samo nerekl)..a taky chci z nich dostat idelane hned zpet prachy..nejak na to nemam nervy. Prave nevim jestli rict,ze tka to bylo nebo pravdu..jak ov cem se budou vic stourat.Cekat mesic nez se vyjadri by byl stres docela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To si nemyslim..podle me je idealni ,ze to je v siti..pak kdyz odejde sit tak je prave potreba baterky..

jen me zajima kdyz si delal upgrade ty na 3.03..secko ti proslo ok a dal si X tak se jen restartoval a hotovo? ja se ted bojim,ze mi nebudou chtit vratit money :-/.pocitam stim,ze reklamaci mi uznaj protoze jinak bych to nejak musel resit..sakra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No pujdu...tak do hodky vyjedu. ne kdepak..jak rikam daval sem orig 3.03 abych si mohl zahrat dema..na pripadnej 3.03 OE sem se chystal :-/. No co nejmin..zatim envim asi reknu pravdu ja kse to stalo..nedlela sem nic nelegalniho.Akorat se obavam,ze mi asi nevrati money a dostanu dalsi psp..to abych se stim stresoval zas jestli mi pudejde dyl nez ten minulej atd..to sem si mel koupit radsi tu kytaru a kombo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

wokonator:Nemel sem umd..delal sem to z karty. Koupil sem si basic pack..cili jen psp s nabijeckou..pocital sem stim,ze budu pak parit iso hry..kazdopadne z 2.81 sem stejne musel jit na novejsi verzi tak i tak..a na 3.03 sem sel kuli demum a taky kdyby se mi podarilo sehnat GTAcko na DG.Pokud bych sehnal nekoho s lumines tak na 3.50 neni problem..dolu uz by byl.

Mr Crazy: No dopadlo to nad ocekavani dobre..psp sem skoupil v datartu s tim,ze do deseti dnu ho muzu vratit bez udani duvodu..Ja sem se rozmýšlel jestli si psp necham. Chtel sem si taky poridit kytaru a kombo takze to bylo bud to nebo to :-). No po tom semibricku sem se bal,ze kdyz ho vemou na reklamci,ze mi nebudou chtit dat penize a maximalne mi poslou new psp. No mel sem torhcu nervy(cloveka to hloda..mohli by delat problemy i s reklamaci)..rano sem tam dosel a na reklamacce sem rekl,ze sem si ho vcera koupil,ze nefunguje a ze tomu neverim a ze chci penize zpet. On se zvedl odesel..za tri minuty se vratil dal mi uctenku a rekl mi,ze si mam jit vybrat money. Dokonce ani pspcko nepoustel..jen otevrel krabici a mrknul do ni..ani se nepodival jestli v tom kartonu je fakt psp..klidne tam mohl mit neco jinyho a nepoznal by to..docela krutak :-). .No takze sem bez psp,ale zase mam kytaru a kombo :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No sem tezkej zacatecnik a taky neivm jak moc me to chytne takze sem chtel neco levnejsiho:

http://eshop.kytary.cz/STAGG-Kytarova-sada-S402/90671/?0106:Kytarove-komplety:0:1:0

Mam tuhle..jak delana pro me. Zajimavy je,ze ta kytara sotji 4200.Ted je na netu psana sleva na 3700,ale v obchode byla porad psana na 4200..a to kombo stoji 1500.. proste koupit celej set me vyslo levneji nez kdybych koupil jen kytaru(nemluve kytaru a kombo zvlast) coz je docela komicky. Taky byl v tom obchode trochu zmatenej,ale co, ja na tom jedine vydelal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No sem tezkej zacatecnik a taky neivm jak moc me to chytne takze sem chtel neco levnejsiho:

http://eshop.kytary.cz/STAGG-Kytarova-sada-S402/90671/?0106:Kytarove-komplety:0:1:0

Mam tuhle..jak delana pro me. Zajimavy je,ze ta kytara sotji 4200.Ted je na netu psana sleva na 3700,ale v obchode byla porad psana na 4200..a to kombo stoji 1500.. proste koupit celej set me vyslo levneji nez kdybych koupil jen kytaru(nemluve kytaru a kombo zvlast) coz je docela komicky. Taky byl v tom obchode trochu zmatenej,ale co, ja na tom jedine vydelal :-)

jj to vypada dobre..ale bici rulezz..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu