Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MGS: Portable Ops


natelogan

Recommended Posts

  • Odpovědi 159
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Reknu vam lidi, tahle hra je proste bozi, ovladani je pro me(PCckare) sice ponekud tezsi, ale da se na to nejak zvyknout a to zajimani se mi libi moc a moc.btw skouseli jste rekrutovani prez acces point? ja sem tak uz sehnal dva dobre vojaky do party :)
Jasně, přes ty AP nalezneš daleko lepší vojáky než přímo ve hře, já už jich našel asi 20.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reknu vam lidi, tahle hra je proste bozi, ovladani je pro me(PCckare) sice ponekud tezsi, ale da se na to nejak zvyknout a to zajimani se mi libi moc a moc.btw skouseli jste rekrutovani prez acces point? ja sem tak uz sehnal dva dobre vojaky do party :)
Jasně, přes ty AP nalezneš daleko lepší vojáky než přímo ve hře, já už jich našel asi 20.

Jenom je nekdy docela tezky je nejak naskenovat nebo neco takoveho, nekdy to jde hnedka a nekdy ani za nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte co mám dělat v Guest house, jak tam zachraňuju Snaka, špióni mi řekli že je tam nějakej mimozemšťan. Na mapě je vyznačenej křížek, ale ten je někde v pr... tak nevim jak se tam dostat.

EDIT: Aha tak už jsem na to přišel, byla to Teliko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Chcem sa spytat, ze co sa tyka verbovania vojakov musi sa vzdy odtiahnut ku autu ?

Totizto na vysielacke mam frekvenciu ktorou sa mi jedneho podarilo odpratat ihned z miesta, ale dalsi mi uz nesli. Prip ci to moze len niektora postava alebo kde je hacik. Alebo to zavisi od nejakehio parametru v tych statistikach jednotlivych postav.

Ako fuguje teda to verbovanie vie mi niekto poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu