Jump to content
  • 0

Zaseknuti


Cofik
 Share

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tak "zamrznutí" je u PS3 občas se objevující jev,ale nikdo z nás Ti asi nepoví,co je jeho příčinou. Stává se to jak u her,tak u browseru. U internetu je to možná způsobený starším flashplayerem,ale to jen střílím od boku...kdoví kde je zakopaný pes ;) Větsinou mi browser "zamrzne" v době,kdy mám otevřených vícero oken naráz nebo,když najedu na nějakou d*bilní přereklamovanou stránku,kde reklamy vyskakují i odtud,odkud snad ani není možný vyskočit...

A jednou za čas se prostě PS3 u hry nebo při poletování po internetu sekne jen tak bez zřejmý příčiny - asi naschvál,aby se hráč zase na chvilku vrátil do reality :) Holt se musí člověk zvednout,zmáčknout resetovací tlačítko a jede se dál,nic strašnýho. Ale je fakt,že když se tenhle neduh objeví v nepravou chvíli,člověka to dokáže rozladit tak,že je smršt' nadávek ještě větší než ta,kterou v on-linu u Call of Duty dokáže do headsetu vypotit nějaký labilnější teenager :cheesygrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

K tomuto problému bych se taky rád připojil s dotazem, zda už to někdo nějak vyřešil. Já jsem již tuto závadu reklamoval dvakrát... Vždy jsem dostal nový PS3, jedná se o 80GB verzi a mě se pokaždé sekne na netu, pravidelně u přehrávání videa na streamu, tam to mám odzkoušené:( což se mi fakt nelíbí.

U her je vše v pořádku, žádné sekání. I u online je vše v naprostém pořádku. Netušíte někdo, zda už třeba slim verze má novější komponenty, které by to nemusely způsobovat???

Díky za odpovědi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy