Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red dead redemption


crab2man

Recommended Posts

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

normalka, LT vytahnes bouchacku az se obevi DRAW, pak si levim analogem zamiris kam ho chces strelit musis na vic mist, v tom pravim dolnim rohu mas 2 merice, meric naskakuje prave tim jednim zamerenim, musis ten merak naplnit driv nez protihrac a pak stisknes RT. Nevim kolikatej LVL mas DEAD EYE nebo jak se to pise, takze jestli uz mas 3 lvl, tak zamerenim treba na hlavu potvrdis RB a pak zameris treba na hrudnik a nasypes mu tam zbytek naboju. Alespon tak jsem to delal ja a vzdy to klaplo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jednou strelou ho zabit nemuzu? moc se me to nelibi ze do nej misum narvat tolik olova, kdyby to slo jednou rano tak by to bylo lepsi...

Vsechno je to o nacasovani, takze ano, muzes. Dulezite je vytahnout zbran az po nepriteli, cerveny zamerovac pak bile problikova. Plati ze cim "vic" bily je, tim vic se ti naplni sloupec. Chce to tak trpelivost, neni kam spechat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chtěl jsem vás poprosit jestli by my někdo z vás (česky) nevysvětlil jak se hrajou ty kostky?anglicky umím celkem dobře ale i když jsem udělal ten tutorial asi 4x tak furt prohrávám...předem děkuju kdyžtak k tomu návodu napište i třeba váš postup(nějaky triky atd...) potřebuju to kvůli banditos obleku

:) děkuju moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dal an tebe a vyšlo to děkuju ale mám ještě jeden problém u bodu 4 u bandito obleku je neco jako ze mam chytit toho manik co je na tom wanted plakate ale nechat ho zit (myslim) ale ten plakat tam neni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo dobře a hele záleží na tom v jakým jsem městě?jsem teď v tom prvním mexickým jak tam je ta úplně první mise v mexiku(a na začátku ta ukázka jak tě otravujou ty tři mexikánci a john je zabije)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak mám odehráno 51% hry...a řekl bych, že je RDR po GTA nejlepší hrou co jsem kdy hrál. Žádám vás někoho o radu, i když si myslím, že se spíš jedná o chybu a já vůli tomu hru nedohraju nebo budu muset hrát od začátku. Nacházím se v 2.části Mexico...jediná mise která je na mapě je "R" (Abraham Reyes), když přijedu do tábora kde má mise začít, žačne se loadovat "Great Train Robbery" pak to napíše at si osedlám koně, písknu přiběhne ten můj oř ale pak jsem v koncích. Chvilku si jakoby povídám s Reyesm, který ale není na modré značce vůbec vidět. Pak ende šlus a já tam sedím na koni a nic se neděje. Když odjedu dál od značky, napíše to ať se vrátím a následuju Reyese :-( tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj..hejky chtel bych se zeptat..je to neco jako gta akorad western ? jako-ze misto aut se tam jezdi na koni po meste a zbiraj se ukoly nebo ta hra ma danej pribeh jako treba alan wake ? ptam se ze zvedavosti..na hru slysim samou chvalu :)

Ano hraj je jako westernové GTA , máš tam hlavní příběh a pak kupu vedlejších :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna z nejlepších her, co jsem na xboxu hrál. 100x lepší jak GTA, konečně napadlo udělat Rockstary gtáčko s pořádným příběhem. Konečně už mám ten oblek za 100% ve hře. :D

Zrovna GTA IV má velmi kvalitní příběh, jen seto dost pomalu rojíždí. Každopádně taky zastávám názor, že RDR má oproti GTA výrazně lepší a dospělejší příběh.

mám 39% ve hře a na mapce žádné písmenko z misí nevíte jakto?

Napadá mě jen čekat. V jaké části hry jsi a pro koho si makal naposled?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu