Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red dead redemption


crab2man

Recommended Posts

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

čau hraje někdo undead nightmare? chci se zeptat na ty apokalipticky kone (:D) sehnal jsem si dva ale nevim kde jsou ''war'' koně jsem si přivázal ale pak jsme ho nechal v přírodě a nevím jak ho sehnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, prave jsem se lognul na webu v Social Clubu a mam tam fakt na .... hodnoceni Honor - Road Agent kvuli kkta brasina, bo hrajeme na jednom uctu ale vice ulozenych her, tak bych se chtel zeptat kdyz vymazu tu jeho ulozenou hru tak jestli tam budu mit to hodnoceni z moji hry

snad jsem to napsal srozumitelne, diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nechci zakládat nové téma ,tak to napíšu tady. Jedná se o přídavek Undead Redemption. Můžete mi poradit co teď dělat ? Všechna města mám osvobozena a na mapě mám ještě jenom tu misi s tím foťákem , tam nevím co dělat. Takže moje otázka jak udělat ten foťák a co dělat dál ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zdravím,

zajímá mě jakým způsobem lze vylepšovat vlastnosti koně,v každé recenzi čtu že to lze ale jak?Je to jen postupem třeba v příběhu?

Příklad recenze s doupě.cz Koně si můžete ukrást, koupit či chytit v divočině, každý má trochu jiné vlastnosti a výdrž, ale věřte, že jej často měnit nebudete. Není důvod, postupem času se totiž zlepšují jeho vlastnosti a hlavně je vždycky na dosah – stačí písknout a přiběhne, nezávisle na místě, kde jste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu