Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red dead redemption


crab2man

Recommended Posts

Já beru Mafii 2 převážně jako příběhovou hru, takže asi tak. Absence českého dabingu přežiju, protože si to pak zahraju i na PC, krom toho je ten anglicky hodne kvalitni. Od sběratelské edice jsem sice čekal víc, ale spokojím se jen se soundtrackem a knihou s artworky. Chtěl jsem se ale ještě vrátit k hudbě. Při první návštěvě Mexika hraje skvělá písnička

. Nejsem si jist zda počasí není v této části naskriptované, ale já jsem jel do Chuparosi v noci za nejhnusnější bouře za celou dobu hry, k tomu hrála tahle písničky a já se proplejtal těma malejma cestičkama podél řeky pod tím obrovským skalním masivem, úŽasná atmosféra. Trošku mě mrzelo, že jsem opustil ameriku a mexik se mi vubec nelibilo, ted ho mam asi nejradsi. Druhej skvělej song je
, který hraje po "zabití" Holanďana, kdy se konečně jedete shledat s rodinou. Za zvuků projíždějíc zasněžené lesy v Tall Trees, to by nepohnulo jen z kamenem :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele hosi jakej je nejlepsi ten oblek co se da ve hre najit?

Téměř každý outfit ti dá nějákou výhodu, většinou se "outfitově sprzineni" (banditi, vojaci) k tobe nebudou chovat agresivne, nepujdou po tobe, pak jsou obleky jako elegantni, kdy muzes podvadet v pokru nebo jako outfit legend of the west, ktery se ti otevre po splneni vsech challenge na rank 10 a ktery ti zvysuje dead eye. Nejlepsi je ale urcite bureau uniform, ktera te dela imuni vuci jakemukoliv stihani, muzes si delat co chces, a nikdo te za to nebude trestat, oblek se odemknepo 100% dohrani hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

!!!SPOILER!!!

Jen pro informaci, hra je dohraná až tehdy , když se vám zobrazí na mapě Otazník (vedlejšího ůkolu) REMEMBER MY FAMILY, v tomto ůkolu najdete a zabijete Edgara, to je ten jeden z policajtů , který využil vašeho otce a potom vám zabil. po tom co ho zabyjete tak naskočí závěrečné titulky a je konec, samozřejmě potom můžete chodit dál po mapě a dělat co chcete:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

!!!SPOILER!!!

Jen pro informaci, hra je dohraná až tehdy , když se vám zobrazí na mapě Otazník (vedlejšího ůkolu) REMEMBER MY FAMILY, v tomto ůkolu najdete a zabijete Edgara, to je ten jeden z policajtů , který využil vašeho otce a potom vám zabil. po tom co ho zabyjete tak naskočí závěrečné titulky a je konec, samozřejmě potom můžete chodit dál po mapě a dělat co chcete:D

Přijde mi trosku divny, ze se pak prenese vse na Jacka, vsechny rozpracovane challenge, sláva i ctnost. Teda samozřejmě je to lepší, než jet od znova, jen mi to přijde trošku divné. Jinak nevíte jestli pak lidi kolem vás normálně neřikaj hlášky typu "mister marston" a tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi trosku divny, ze se pak prenese vse na Jacka, vsechny rozpracovane challenge, sláva i ctnost. Teda samozřejmě je to lepší, než jet od znova, jen mi to přijde trošku divné. Jinak nevíte jestli pak lidi kolem vás normálně neřikaj hlášky typu "mister marston" a tak?

to už potom neříkají, jen potom hlásí hello kid a podobně:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj lidi pls nevite nekdo jak tam presne zadat nejaky kody?

V menu myslím bylo kolonka cheats , tam tam někam ale nepoužívam je tak přesně nevím ...

A neví někdo kde a nebo jak vypadají wanted mise , nikde sem žádnou nenašel , jo a vedlejší mise jsou značeny těmi otazníky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V menu myslím bylo kolonka cheats , tam tam někam ale nepoužívam je tak přesně nevím ...

A neví někdo kde a nebo jak vypadají wanted mise , nikde sem žádnou nenašel , jo a vedlejší mise jsou značeny těmi otazníky

JJ, pokud myslis loveni odmen, tak to se ti opravdu objevi na mape kolecko s lebkou, u nej si muzes prohlidnou plakát s odměnou a když misi přijmeš, tak se ti někde na mapě objeví červené kolčko s lebkou, tedy posledni zname misto gangu, prijmesli ji, pokud mozno ji spln ihned, ja jsem si ji chtel jednou necht na pozdejc a nestihl jsem to. Jinak plakaty jsem bral nejcastejc v armadillu, jsou u zastavky, vim ze jsou i nekde na severu v meste odkud jedes zavody koni. V mexiku jsou nejvic v Chuparose, ale i v Escalere a hodne jich je taky v Blackwateru.

prosím o pomoc, Kde v jaké lokaci najdu rostlinu BUTTERFLY WEED???

Tak to si zrovna pamatuju v mexiku, nekde ve ve vychodni casti rekl bych kolem diez corona, vim ze to ma oranzove kvety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem úspěšně docílil u všeho rank 10:-) a mám konečně ten super kabátek:-)

Nice, k tomu se taky asi vratim.

jo to je jasný. du tam do general store v escaleře, ale furt tam píše not available. nezávisí to třeba na postupu ve hře? já teď pracuju pro tu luisu L na mapě.

Nemelo by pokud mas splneno vsechny podminky, je ale mozne ze treba musis "vyhrat" revoluci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám prosbu na Umberta

Snažím se dostat všude rank 10.Poklady mám všechny,v lovci jsem se zasek na 6(už tři dny jsem nepotkal skunka a oni jich chcou 5).Poslední střelec(jednou zbraní bez nabýjení odzbrojit 6 frajerů po sobě) bude oříšek ale mi se toho nebojíme.Problém jsou kytky.Ta poslední,sněžná fialka.Vím kde rostou a jsou jich mraky,ale nějak jsem nepobral za jakých podmínek je mám sezbírat.Ta věta o 2 uložených kytkách nedává smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co se týče skunků , těch jsem nejvíce našel v Mexicu kolem Diez Korona, chce to prostě třpělivost:). U střelby se to myslí tak že musíš na jednou vystřelit šesti lidem z ruky zbraň, zvládneš to jedině s použitím DEAD EYE a musíš jít někam do saloonu, kde je hodně lidí( nejméně těch 6).Jde to udělat, řešil jsem to tady už s DeSmondem, chce to ale hodně trpělivosti , a připrav se na to že asi přájdeš o HONOR:cry:. A k těm bylinkám : je to tak že těch fialových kvítků , který najdeš v zimní části hry musíš mít 10 a k tomu ještě od každýho druhu co se vyskytuje ve hře tak 2 kusy. Čeho kolik máš , najdeš v Chalengers a když dáš na ten rank a zmáčkneš tuším Y , tak se ti objeví tabulka se seznammem rostlin, ono se to vlastně týká všech úkolů, aby jsi věděl čeho kolik ještě musíš najít.

P.S.Sklamání bylo, když jsem dal všechny ranky na 10 úroveň že jsem nedostal za tu snahu žádný achivemet, ale zase se ti zpřístupní ten super oblek.

no rtak asi tak:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skunky jsem potkával všude,nejvíc na sever od Armadila(nebo jak se ta díra jmenuje).Ale teď,když je potřebuju,ani chlup.To odzbrojení mi bylo jasný.Jen s tou kytkou to bude nějakej renonc.Kytky jsem nikdy neprodával,takže mám od každé 10-20 kusů.Začal jsem zbírat tu zimní a po pěti fialkách přestaly v chalengers přibývat.V invetáři jich mám tak 20,ale v chalengers se to seklo přesně v půlce.Nechcou nakonec ti magoři,abych ty dvě od každýho druhu hledal znovu?Jako souběžně s fialkama?

Jo,a střelec se dá udělat i bez ztráty honor.Když potkáš bandity,idealně 3-4(se šesti se málokdy potkáš a když,tak máš špatnej úhel nebo je jeden schovanej),vystřelíš jim v DEAD EYE zbraň,počkáš až si je seberou a znovu DEAD EYE.Jen si je nesmíš zabít a musíš furt mířit abys nenabyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak to je s tím dead eye ale nikde jsem nenašel tolik banditů najednou a nadruhou stranu Honor získáž bez problémů zpátky, bylinky musíš opravdu zbýrat znovu, je to blebě udělaný. a co se týče skunků, příjde mi žeto hra dělá schválně, když zrovna něco potřebuješ tam ne a ne se to objevit:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem říkal koukni se na ty bylinky v chalenges kde po zmáčknutí tlačítka tuším B se ti objeví tabulka se seznamem jaké bylinky a kolik už máš a jaké ještě potřebuješ. Nejlepší je hunter runk 10 kde hledáč 3 legendární zvířata, velkýho Vlka, divočáka a medvěda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že se v těch challengich casto vyskytuje veta nasibrej tohle a tohle mimo toho co uz mas. Vsechno tak musiz sbirat znova, i treba tech 5 skuncich kuzich v ranku 6 (jinak bych to uz taky mel). Dobrej trik jak udelat rank 10 (ja ho teda nepouzival vystrilel jsem si ho v baru v Thieves Landing), pokud nechcete porad chodit s namirenou zbrani je, vzit si nejakou zbran která má velký zásobník vystřílet si všechny náboje a nechat i jen poslední zásobní, pak se ti nepřebije i když ji vrátíž zpáky do holsteru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu