Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dva cervene blikajici kontrolky a error e63


salenymotor

Otázka

kamos ma playko 3 tak smesi chteli na chvili vymienit konzole,tak nejdrivsme sli kemnepo muj xbox a pak k nemu po playko alekdyz jsem uz byl u neho tak jsem pomalu vybalil xbox alejestesmebyli cvili na playku a pak kdyz jsmezapojili xbox tak jsem ho zapol a nabehla my ta cyba a blikali dvespodni kontrolky,jestesemy to nestalo tak jsem na to cumil vyhukanezejsem si myslel zejeopet vprdeli,protozejednou jsem uz rrod mnel,ale microsoft my ho vratil fungl novej,pak jsem ho vypnul nabehl vpohode,co semohlo stat mat ted trochu obavy aby jsemy neposral,co?dekuju za rady predem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Skus psát pořádně máš tam hodněkrát vynechaný písmena a hodněkrát si nepoužil SPACE tak pro příště;) ať je to čitelný.A něco o PS3 nám tu do Xbox sekce nepiš :D . E63 to slyším poprvé . Ale nevím skus všechno znova zapojit. Ale 2 diody znamenají přehřívání,ale ty je máš dole takže nevím .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přiznám se, že s timhle jsem se taky nesetkal a na zahraničních forech o tom taky moc neni. A když už něco, tako svítěj 3 RLOD (1,2,3). Taky to pomhl být nějakej FAKE, nikdo ti s timhle nepomůže - něco tam svítilo a už to nesvítí ... ??? Jestli ti odejde, tak to hod na reklamaci a máš po starostech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu