Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nastavenie Wifi v laptope


schnekino

Otázka

Tak by som si chcel kupi wifi kluc do PC,kedze tam nemam.No a dnes sa hram na sestrinom laptope a vidim nalepku "Wireless Without WLAN".Tak to vomne vyvolalo najdej,ze mozem hrat hry z PSP cez wifi a net s inymi hracmi:cheesygrin: .No a ked som sa to snazil nastavit,vobec mi to nejde.Ak viete ako to zapnut,pls napiste sem alebo na moje icq 356940053.Je to laptop Asus od Orange,vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdravim,pisu to do tohohle threadu,protoze je to podobna otazka.Mam Wifi kartu v pocitaci,s OS WinVista 32-bit,vim jak v nich pomoci pruvodce windows vytvorit sit Ad-hoc,nebo-li pripojeni 2 zarizeni.Kdyz tu sit vytvorim,tak ji pak na PSP nenajdu,kdyz zvolim rezim Adhoc na PSP je tam na vyber jen kanal a zkratka je to asi na propojeni s dalsim PSP a ne PSP s jinym Wifi zarizenim,tedy zvolil jsem infrastructure a to jak jsem psal mi nenaslo mou sit.Pokud tusite v cem je chyba,napiste mi.Ja se domnivam ze v ty zalozce infrastructure nemuzu adhoc site videt,tedy pak moje otazka zni,jak vytvorit klasicky AP a ne adhoc.Poradite nekdo?

Napsal jsem to mozna trochu slozite,takze mi jde proste o to,abych se se svym PSP pripojil pomoci wifi k pocitaci s wifi kartou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže tak Wifina v Noteboocich neumi vytvořit Acces Point a pokud víš co to znamená tak víš že se k notebooku nepřipojiš pokud maš integrovanou wifi Když dokoupiš klíč tak to pojede ale integrovana wifinka v NB je tak "hloupá" že to prostě nedokáže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takže tak Wifina v Noteboocich neumi vytvořit Acces Point a pokud víš co to znamená tak víš že se k notebooku nepřipojiš pokud maš integrovanou wifi Když dokoupiš klíč tak to pojede ale integrovana wifinka v NB je tak "hloupá" že to prostě nedokáže

A co klasicka wifi zapojena do PCI? .) s tou to nejak nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No prave to taky řeším...mam Wifi v PCI slotu....PSP ji najde naoise 100% signalu ,ale nemuzu se pripojit na net....uz to ladim 5hodin a nic!!!!!!Asi to neni tak jednoduchý:(

Dej mi na tebe prosim ICQ,nebo mi zde napis postup jak si v PC vytvoril tu sit,ke ktery se s pomoci PSP spojis,ja to udelam podle tebe a jak pak sdielt net to uz by nemelo byt tezke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim,pisu to do tohohle threadu,protoze je to podobna otazka.Mam Wifi kartu v pocitaci,s OS WinVista 32-bit,vim jak v nich pomoci pruvodce windows vytvorit sit Ad-hoc,nebo-li pripojeni 2 zarizeni.Kdyz tu sit vytvorim,tak ji pak na PSP nenajdu,kdyz zvolim rezim Adhoc na PSP je tam na vyber jen kanal a zkratka je to asi na propojeni s dalsim PSP a ne PSP s jinym Wifi zarizenim,tedy zvolil jsem infrastructure a to jak jsem psal mi nenaslo mou sit.Pokud tusite v cem je chyba,napiste mi.Ja se domnivam ze v ty zalozce infrastructure nemuzu adhoc site videt,tedy pak moje otazka zni,jak vytvorit klasicky AP a ne adhoc.Poradite nekdo?

Napsal jsem to mozna trochu slozite,takze mi jde proste o to,abych se se svym PSP pripojil pomoci wifi k pocitaci s wifi kartou.

Nemam visty, ale tohle by melo byt vsude stejne.. Nemuzes kombinovat ad-hoc a infrastructure, to je snad jasny ne ? (doporucuji se nejdriv neco naucit o wifi, nez zacnete budovat site) Infrastructure je na propojeni AP - zarizeni ... Takze na PCcku nastav ad-hoc a kanal a na psp nastav ad-hoc a kanal, u ad-hoc se nic nehleda... takze asi tak... :cheesygrin:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nemam visty, ale tohle by melo byt vsude stejne.. Nemuzes kombinovat ad-hoc a infrastructure, to je snad jasny ne ? (doporucuji se nejdriv neco naucit o wifi, nez zacnete budovat site) Infrastructure je na propojeni AP - zarizeni ... Takze na PCcku nastav ad-hoc a kanal a na psp nastav ad-hoc a kanal, u ad-hoc se nic nehleda... takze asi tak... :cheesygrin:

To uz mi je jasne,ale bohuzel to co rikate je pouha teorie,protoze takto se PSP s PC nespoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takže tak Wifina v Noteboocich neumi vytvořit Acces Point a pokud víš co to znamená tak víš že se k notebooku nepřipojiš pokud maš integrovanou wifi Když dokoupiš klíč tak to pojede ale integrovana wifinka v NB je tak "hloupá" že to prostě nedokáže

Ale neni zas tak "hloupa" tedy alespon na nekterych dobrych NB kamos ma Apple Pwer book G4 s OS macintosh OSX a on je do tech kompu trochu blazen :D a nam se podarilo tu sit vytvorit a pripojit se na ni i s psp ale vazne nevim jak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu