Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nefunkcni psp, pri zapnuti sviti jen zelena dioda, display nereaguje


Recommended Posts

Custe, tak ted jsem se uplne dojebal:-(. Zkousel jsem nainstalovat gen B2 a psp nejede. Pri zapnuti sviti na psp zelena dioda, ale display je nefunkcni, , pri odpojeni a znovu zapojeni baterky se psp samo zapne a zase sviti jen zelena dioda. Kdyz ho chci vypnout, tak musim dlouho drzet tlacitko pro vypnuti. Muzete mi prosim vas pomoct? Dekuji :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 years later...
xD přečti si to

Zdravim muze te mi prosim poradit mam psp 2004 pujcil jsem jej znamemu a vratil mi jej tak ze mi sviti jen zelena dioda nebo kdyz jej zapnu pres nabijecku sviti oranzove display vubec nereaguje a kdyz jsem zkousel jen pres nabijecku tak nic baterku jsem taky vyndal ale nenabehlo pred tim jsem tam mnel SW ze jsem mnel flasnuty nevim jak jse to prene jmenovalo muzes mi prosim poradit moc dekuju v okoli nikdo znami kdo to umi neni dekuji vsem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu