Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

castle of mc zdarma full(30 min zbyva )!!!aneb Gameloft na své narizeniny rozdává hry


emosss

Recommended Posts

takze Gameloft slaví narozky, je mu uz 10 let, mimoto má i nové logo... Ale důležité je, že každý den 2 hodiny denně bude Gameloft nabízet nějakou svojí hru zadarmo. Čas a hru se dozvíte na twitteru...http://twitter.com/gameloft

Edit> upresnujíci info

po dobu 2 hodin každý den od 10. května do května 21. (kromě víkendů), jeden z našich iPhone / iPod Touch Hry budou k dispozici zdarma!

Yes, you're reading it correctly, FREE!

Ano, čtete správně, ZDARMA!

It's our birthday but we're the ones offering you presents – 10 great iPhone games!

Je to naše narozeniny, ale jsme jediní, nabízí vám představuje - 10 skvělých iPhone hry!

1.

How can I participate?

Jak se mohu zapojit?

What do I have to do?

Co mám dělat?

This is not a contest!

To není soutěž! Nejsou žádné otázky odpovědět nebo ne loterie vstoupit. Každý může chytit hry zdarma, jakmile on / ona vidí Happy Hour pípání a čas nevyčerpal dosud.

2. Jak stáhnout hru?

Stejným způsobem byste obvykle stahovat: na App Store! Nebudete ani muset hledat pro to, přímý odkaz na App Store, přístupná z obou vašeho počítače, váš iPhone nebo váš iPod touch, se vkládá do pípání.

3. Existuje limit volných hry budete dodávat?

Ne, jakmile hra je zdarma, bude existovat žádný limit pro lidi, kteří si jej stáhnout ve 2-hodinové okno. Stačí být rychlý!

Castle of magic! zdarma!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny, jen doufam, ze se do toho pocita i CZ AppStore.

A myslim, ze do tohohle topicu bychom mohli hazet iTunes linky na hry, co jsou zrovna zdarma, protoze hodne lidi twitter (jako ja) nema a ani nesleduje. :-)

jj to by bylo fajn s tema linkama, jinak ja ma ac i na us store...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, taky sosam.. Hlavne doufam, ze to bude vzdy ve stejnou dobu (tzn. takhle podvecer)

endhalf, ja taky mam JB, ale to neznamena, ze kazdou hru stahuju.. Pokud ta hra / aplikace ma napad, nebo je vymakana, tak si za ni rad zaplatim. ;-)

zrovna u tyhle srajdy bych o napadu nebo zpracovani nemluvil... ja ji ani nesosal, zbytecnost:) pockam si na lepsi pecky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé. Zajímalo by mě, jaké další hry dávali zadarmo. Teď sosám to Ferrari GT, ačkoliv mám JB, tak mě to nějak neštve :-).

kdyby si cetl cely clanek, zjistil by si ze je to akce na 10 dni, kazdy den 2 hodiny bude na appstore jedna hra zadarmo... nevi se jaka, nevi se kdy.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten "článek" jsem ani nečetl proto, že ho někdo děsně inteligentně hodil do google translatoru a vypadá, jako by krávě z huby vypadl :/.

Pro více příspěvků za sebou zde máme mimochodem EDIT...

tvl. ja a galaxy sme jediny kdo neco pro forum v sekci ip dela. nemam cas prekladat neco doslova, kdybych to sme nedal tak vite hovno, tak me nenapadej za netovej prekladac. tvoje otazka byla davno zodpovezena v clanku, ale asi si tak strasne moc inteligentni ze cist z prekladace nebudes, ok ale pak se me neptej na neco, co uz v clanku je. nezapomen se ted branit moji cestinou, to je totiz to jediny co deti umej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já neříkám, že pro fórum nic neděláte, ale když už jsi zvolil pohrdavý tón, odpovídám stejně pohrdavě. Mimochodem, jsem starší než ty, ale přesto dítě :D. To jsou mi věci toto...

podle tviho screenu jsme usoudil, ze ti je max. 15 let. tak ok promin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna u tyhle srajdy bych o napadu nebo zpracovani nemluvil... ja ji ani nesosal, zbytecnost:) pockam si na lepsi pecky...

Ale ja nerikal, ze zrovna tato ma napad. ;-) Ja bych si nekoupil hru od techto velkych firem, jelikoz vim, ze na vyvoj maji penez dost a ted si jen cpou kapsy. POkud by to byl opravdu original, to uz je vec jina.. Snazim se podprit spis nejake male developery - kdyz uz ten napad maji, tak proc jim ty penize neposlat.

Ten "článek" jsem ani nečetl proto, že ho někdo děsně inteligentně hodil do google translatoru a vypadá, jako by krávě z huby vypadl :/.

Pro více příspěvků za sebou zde máme mimochodem EDIT...

Mas pravdu, ale pokud si to chces precist, tak blog Gameloftu http://blog.gameloft.com/index.php/2010/05/07/free-games-every-day-with-the-iphone-happy-hour-for-gamelofts-10th-anniversary/ . (tam jsem si to cetl ja)

Btw, mozna by bylo dobry, kdyby to tu nejakej mod promazal (i tohle). At tu jsou jen linky na hry, co prave Gameloft nabizi zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Emosss: Ten můj "screen" je ex, které jsem se pomstil tak, že jsem hodil její fotky na net, už jsem to tu i říkal :-). Když jsem pak její fotky viděl na sajtách s doménou org apod., tak byla má pomsta kompletní :-)

Galaxy: Modi sem nechodí :D Thx za original link, možná by nebylo na škodu uvést ho v původním příspěvku :-).

Chucka norrise jsem ani neznal, to se moc nepřetrhli s tou hrou zadarmo :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna je zdarma Bailout Wars. http://itunes.apple.com/cz/app/bailout-wars/id326496754?mt=8

Btw, mohl by to nekdo zkusit? Nejde mi to stahnout z duvodu "This item being modified. Please try again later."

Az na to, ze "later" to uz bude za penize. :-DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu